Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2009-05

RK-37-2009-05.doc  RK-37-2009-05pr1.doc  RK-37-2009-05pr2.doc
Číslo jednacíRK-37-2009-05
NázevStavební záměry na výjezdová stanoviště Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina v Polné a Habrech
Zpracoval J. Krejčí
Popis problémuVýjezdová stanoviště Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina v Polné a Habrech budou součástí sítě výjezdových stanovišť na území kraje Vysočina v souladu s navrhovanou metodikou Ministerstva zdravotnictví ČR. Umístění výjezdových stanovišť či využití stávajících objektů bylo projednáno se starosty měst a nalezeno optimální řešení. OM zajistil zpracování stavebních záměrů staveb výjezdových stanovišť ZZS, navrhujících jejich umístnění, druh a standard objektu. Návrh rozpočtu kraje Vysočina pro rok 2010 finančně kryje zpracování projektových dokumentací a zahájení výstavby. Podle předjednání náměstka hejtmana Ing. Libora Joukla se dotčená města budou podílet na úhradě projektové dokumentace a zajistí převod pozemků pro výstavbu darem.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá schválení předložených stavebních záměrů. Po schválení rozpočtu kraje zastupitelstvem kraje budou neprodleně zahájeny všechny potřebné úkony vedoucí k vypracování projektové dokumentace.
StanoviskaOdbor zdravotnictví nemá námitek k věcnému znění předloženého investičního záměru.
* stavební záměr Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Polná dle materiálu RK-37-2009-05, př. 1;
* stavební záměr Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina - výjezdové stanoviště Habry dle materiálu RK-37-2009-05, př. 2.
Termín 8. 12. 2009