Detail materiálu pro radu čj. RK-28-2015-52

NázevZávěrečná zpráva - projekt Schools as learning institutions
Zpracoval J. Hadravová, M. Metelková, D. Voborská
Předkládá K. Ubr
Popis problémuTento materiál řeší závěrečnou zprávu projektu Schools as learning institutions, který schválilo svým usnesením 0411/05/2013/ZK Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém zasedání dne 17. 9. 2013. Projekt byl realizován ve spolupráci Kraje Vysočina s Tampereen kaupunki, Toisen asteen koulutus, Finsko (Město Tampere, Středoškolské vzdělávání) v rámci Programu celoživotního učení - Partnerství Comenius Regio v období říjen 2013 až červenec 2015. Dle pravidel Partnerství Comenius Regio se po ukončení projektu zpracovává závěrečná zpráva a zasílá se Národní agentuře pro evropské vzdělávací programy.
Návrh řešení Odbor školství, mládeže a sportu a Vysočina Education, školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace předkládají radě kraje pro informaci závěrečnou zprávu o realizaci mezinárodního projektu Schools as learning institutions, realizovaného v rámci Programu celoživotního učení - Partnerství Comenius Regio a ve spolupráci Kraje Vysočina s Tampereen kaupunki, Toisen asteen koulutus, Finsko (Město Tampere, Středoškolské vzdělávání).
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
závěrečnou zprávu k projektu Schools as learning institutions dle materiálu RK-28-2015-52, př. 1.
Odpovědnost OŠMS
Termín 30. 9. 2015