Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Fryšová Iveta, doc.RNDr., Ph.D.vedoucí odboru564 602 546724 650 180frysova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.06
 Marková Miroslava 564 602 537 markova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.02
Oddělení ekonomicko právní pro čerpání prostředků EU
 Jež Jan, Ing. Bc.vedoucí oddělení564 602 563724 650 194jez.jan@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.06
 Brücknerová Monika, Ing. 564 602 548 brucknerova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.07
 Havlík Tomáš, Bc., MBA 564 602 587724 650 100Havlik.T@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.04
 Hodačová Irena, Ing. 564 602 560 hodacova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.14
 Krtková Lucie, Ing. 564 602 533 krtkova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.08
 Michelfeitová Pavlína, Ing. 564 602 554 michelfeitova.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.07
 Svobodová Lucie, Ing. 564 602 551 Svobodova.L@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.08
 Šedivý Richard, Ing. 564 602 561 sedivy.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.14
 Šprynarová Božena 564 602 500 sprynarova.b@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.07
 Tlustoš Petr, Mgr. 564 602 588 tlustos.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.04
 Voláková Dana, Ing. 564 602 540 volakova.d@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.04
Oddělení energetiky
 Haták David, Ing. 564 602 544 Hatak.D@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.11
Oddělení grantových programů
 Čáp Martin, Bc.vedoucí oddělení564 602 589724 650 292cap.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.09
 Altrichterová Veronika, Ing. 564 602 553 altrichterova.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.10
 Badalíková Lenka, Mgr. 564 602 552 Badalikova.L@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.13
 Bartůšková Pavla, Ing. 564 602 581 Bartuskova.P@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.09
 Fousová Radka, Bc. 564 602 539 Fousova.R@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.10
 Hasoňová Eva, Ing. 564 602 558 Hasonova.E@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.12
 Policarová Jana, DiS. 564 602 585 Policarova.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
 Šloufová Marcela, Bc. 564 602 547 Sloufova.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
 Tlačbabová Iveta, Ing. 564 602 536 Tlacbabova.I@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.08
 Zítková Alena, Bc. 564 602 535 zitkova.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.13
Oddělení regionálního rozvoje
 Holý Petr, Ing.vedoucí oddělení564 602 538 holy.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.08
 Hájková Ivona, Ing. 564 602 534724 650 145hajkova.ivona@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.06
 Kropáčková Lucie 564 602 564724 650 276Kropackova.L@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.10
 Matoušková Lenka, Ing. 564 602 549724 650 278matouskova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.07
 Pykalová Dita, Ing. 564 602 582 pykalova.d@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.10
 Říčan Jan, Ing. 564 602 531724 650 144Rican.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.06
 Ryklová Štěpánka, Bc. 564 602 550724 650 271Ryklova.S@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.05
 Sedmíková Eva, Mgr. 564 602 559 Sedmikova.E@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.09
 Sklenář Oldřich, Mgr. 564 602 562724 650 149sklenar.o@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.05
 Šestáková Lenka 564 602 555 sestakova.l@kr-vysocina.cz 
Oddělení strategického plánování
 Vichr Dušan, Mgr.vedoucí oddělení564 602 541724 650 195vichr.d@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.11
 Hrůza Luděk 564 602 543 hruza.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.11
 Molák Miloš, Mgr. 564 602 542 molak.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.12


Kraj Vysočina © 2021 webmaster@kr-vysocina.cz