Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Šťávová Lenka 564 602 251724 650 214stavova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 4.23 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Strnadová Hana, Ing.vedoucí odboru564 602 235724 650 143strnadova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.28 C
Oddělení dopravní obslužnosti
 Skryjová Radka, Bc. 564 602 255 skryjova.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.31 C
Oddělení dopravy
 Sadílková Alena 564 602 394 sadilkova.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.45 C
Oddělení investiční a správy komunikací
 Šedová Irena, Ing. 564 602 274724 650 237sedova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.31 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení financování a výkaznictví obcí
 Strnadová Stanislava 564 602 273 strnadova.s@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 4.31 C
 Šebestová Petra 564 602 239 sebestova.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 4.31 C
Oddělení rozpočtu a financování
 Sošková Hana, Ing. 564 602 265734 694 510soskova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.05 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Šťastná Dana, Ing. 564 602 340 Stastna.D@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.12 D
Oddělení správy databází a aplikací
 Štikar Jan 564 602 318 Stikar.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.07 D
Oddělení správy sítě
 Svoboda Petr 564 602 324602 537 470Svoboda.P@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.13 D


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení přezkoumání hospodaření obcí
 Šenk Josef, Ing. Bc.vedoucí oddělení564 602 728724 650 220Senk.J@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1875/26, 2.09
 Sobotková Hana 564 602 567724 650 258sobotkova.h@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1875/26, 1.10
 Sušilová Lenka, Bc. 564 602 708724 650 225susilova.l@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1875/26, 1.10
Oddělení veřejnosprávní kontroly
 Sedláková Marie, Ing. 564 602 710724 650 279sedlakova.m@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1875/26, 1.11


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Seidl Ladislav, Ing., MBAvedoucí odboru564 602 248724 650 127seidl.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.11 B
 Stejskal Petr, Ing. 564 602 354734 694 505stejskal.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.26 B
 Švarcová Veronika, Bc. 564 602 355 Svarcova.V2@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.26 B
Oddělení kultury
 Schallnerová Ivana, Bc.vedoucí oddělení564 602 409724 650 133schallnerova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.14 B
 Skryjová Martina, Bc., DiS. 564 602 169 skryjova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.13 B
 Strnadová Iva, Bc., DiS. 564 602 260 strnadova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.12 B


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení majetkoprávní
 Slánský Martin, Ing. 564 602 278 slansky.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.05 C
 Sýkorová Lenka, Mgr. 564 602 361 sykorova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení ekonomicko právní pro čerpání prostředků EU
 Slavíková Michaela, Bc. 564 602 554 Slavikova.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.14
 Šedivý Richard, Ing. 564 602 561 sedivy.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.08
 Šprynarová Božena 564 602 500 sprynarova.b@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 3.07
Oddělení grantových programů
 Šloufová Marcela, Bc. 564 602 547 Sloufova.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
Oddělení regionálního rozvoje
 Sklenář Oldřich, Mgr. 564 602 562724 650 149sklenar.o@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 1.05
Oddělení strategického plánování
 Stejskal Vít, Bc. 564 602 544 Stejskal.V@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.11


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Šteklová Ivana, Ing.vedoucí odboru564 602 128724 650 140steklova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.28 A
Oddělení kanceláře hejtmana
 Svobodová Kateřina, Bc., MBA,LL.M.vedoucí oddělení564 602 152724 650 156svobodova.k@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.09 A
 Kratochvílová Marta 564 602 306724 650 249Kratochvilova.Marta@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.12 A
 Šestáková Lenka 564 602 336724 650 271sestakova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.27 A
Oddělení krizového řízení a bezpečnosti
 Schell Radim, Ing. 564 602 320724 650 235schell.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.16 A
Oddělení tiskové
 Svatošová Jitka, Ing.vedoucí oddělení564 602 328724 650 123svatosova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.23 A
Oddělení vnějších vztahů
 Dočekalová Hana, Mgr. 564 602 338725 100 004docekalova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.22 A
 Skála Jan, Mgr. 564 602 367724 650 265skala.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.22 A


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Švarcová Věra, JUDr.vedoucí odboru564 602 819724 650 126svarcova.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.10 D
Oddělení rodinné a seniorské politiky a rozvoje služeb
 Sýkora Roman, Bc.vedoucí oddělení564 602 818724 650 281sykora.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.06 D
Oddělení sociální správy
 Šteflová Helena, Mgr.vedoucí oddělení564 602 821724 650 257steflova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.09 D
Oddělení sociálních služeb
 Šálková Dana, Bc. 564 602 838724 650 283salkova.d@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.15 D
 Šandera Michal, Bc. 564 602 808734 694 488sandera.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.15 D
 Švanda Petr, Mgr. 564 602 834724 650 288svanda.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.15 D


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení organizace školství
 Stejskal Luboš, Ing.vedoucí oddělení564 602 943724 650 263stejskal.l@kr-vysocina.czJihlava, Věžní 4284/28, 210
Oddělení rozvoje vzdělávání
 Sedmíková Eva, Mgr. 564 602 948734 694 529Sedmikova.E@kr-vysocina.czJihlava, Věžní 4284/28, 218
 Šalandová Radka, Ing. 564 602 947 Salandova.R@kr-vysocina.czJihlava, Věžní 4284/28, 208
 Špinarová Simona, Mgr. 564 602 978734 694 528spinarova.s@kr-vysocina.czJihlava, Věžní 4284/28, 218


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Svoboda Lubomír, Ing.vedoucí odboru564 602 199724 650 104svoboda.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.22 C
Oddělení stavebního řádu
 Schreiberová Jana, Mgr. 564 602 369 Schreiberova.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.06 C
Oddělení územního plánování
 Skryja Ondřej, Ing. arch. 564 602 212 skryja.o@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.09 C
 Stloukalová Miroslava, Ing. 564 602 375 stloukalova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.08 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení zdravotní péče
 Singer Tomáš, Bc. 564 602 455724 650 176Singer.T@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.08 D
Oddělení zdravotní správy
 Smolíková Zuzana, Bc. 564 602 457734 694 502smolikova.z@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.15 D
 Šalandová Jitka 564 602 464 salandova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.15 D
 Šimková Jana 564 602 459 Simkova.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.15 D
 Šimková Veronika, Ing. 564 602 462734 694 515simkova.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.04 D


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Školová Jitka 564 602 502 skolova.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.08
Oddělení integrované prevence (odpady, ovzduší)
 Hrůzová Simona, Ing. 564 602 528 hruzova.s@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.16
Oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA
 Slouka Roman, JUDr. Mgr.vedoucí oddělení564 602 507724 650 239slouka.r@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.18
 Santander G. Morávková Dagmar, Ing. 564 602 521 moravkova.dagmar@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.15
 Slaninová Jana, Mgr. 564 602 511 slaninova.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.15
 Švíková Barbora, Ing. 564 602 590 svikova.b@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.18
Oddělení rozvoje a podpory životního prostředí
 Švengrová Denisa, Ing. 564 602 516 Svengrova.D@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.14
Oddělení vodního hospodářství
 Straková Radka, Ing. 564 602 593724 650 254strakova.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.29 C


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Šmídová Ivana, Ing.vedoucí oddělení564 602 253724 650 178smidova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.20 A
 Svěráková Jitka 564 602 297 sverakova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.20 A
 Šalanda Martin 564 602 397724 650 168Salanda.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 0.33 C
 Šeredová Hana 564 602 359 seredova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.20 A


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Saláková Aneta, Mgr. 564 602 298 Salakova.A@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.07 D
 Schimmerová Ivana, Mgr. 564 602 179724 650 181schimmerova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.05 D
 Schwammenhőferová Andrea, Ing. Bc. 564 602 376 schwammenhoferova.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.06 D
 Sedláčková Helena, Bc. 564 602 115 sedlackova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.11 A
 Šebesta Martin, Bc. 564 602 258 Sebesta.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 3.07 D


jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Smolíková Vlasta, Mgr. 564 602 187 Smolikova.V@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 4.07 C
 Studýnka Tomáš, Mgr. 564 602 188 studynka.t@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 4.07 C


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz