Detail materiálu pro radu čj. RK-12-2010-69

RK-12-2010-69.doc  RK-12-2010-69pr1.xls
Číslo jednacíRK-12-2010-69
NázevNávrh na čerpání investičního plánu u Domova důchodců Ždírec, příspěvkové organizace
Zpracoval R. Sýkora
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuDomov důchodců Ždírec, příspěvková organizace, bude po dobu plánované komplexní rekonstrukce stávajícího objektu domova pro seniory v obci Ždírec, provozovat službu v náhradních prostorách v Havlíčkově Brodě (areál nemocnice). K zajištění stravy pro klienty a zaměstnance Domova důchodců Ždírec, bude využita volná kapacita kuchyně Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace.
Domov důchodců Ždírec, příspěvková organizace, potřebuje v této souvislosti zakoupit 2 kusy transportních výdejních vozíků pro přepravu stravy z kuchyně do objektů, kde se budou stravovat klienti Domova důchodců Ždírec.
Návrh řešení Odbor sociálních věcí navrhuje, aby rada kraje schválila zařazení nákupu 2 kusů transportních výdejních vozíků pro přepravu stravy do čerpání investičního plánu Domova důchodců Ždírec, příspěvkové organizace, pro rok 2010 dle materiálu RK-12-2010-69, př. 1, přičemž hodnota závazného ukazatele Investiční dotace zůstává nezměněna.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
čerpání investičního plánu Domova důchodců Ždírec, příspěvkové organizace, pro rok 2010 dle materiálu RK-12-2010-69, př. 1, přičemž objem závazného ukazatele dotace na investice zůstává nezměněn.
Odpovědnost odbor sociálních věcí, ředitel Domova důchodců Ždírec, příspěvkové organizace
Termín 31. 12. 2010