Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2009-21

RK-26-2009-21.doc
Číslo jednacíRK-26-2009-21
NázevUzavření smlouvy o výpůjčce na pozemky zahrnuté do dočasného a trvalého záboru pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov
Zpracoval V. Chmela
Popis problémuJedná se o uzavření smlouvy o výpůjčce na pozemky zahrnuté do dočasného a trvalého záboru pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov .
Tato stavba by měla být spolufinancována z prostředků EU v rámci ROP. Silnice II/360 je součástí páteřní silniční sítě kraje Vysočina. Rekonstrukce silnice II/360 řeší výškovou i směrovou přeložku stávající trasy silnice. Celková délka trasy je 1880 m.
Z projektové dokumentace zpracované společností Geoding spol. s r.o. vyplývá potřeba uzavření smlouvy o výpůjčce s vlastníkem pozemků zahrnutých do obvodu dočasného a trvalého záboru předmětné stavby. Pozemky budou sloužit jako manipulační plocha, zařízení staveniště a pro úpravu silničních sjezdů a chodníků. Vlastníkem předmětných pozemků je město Třebíč.
Návrh řešení Odbor majetkový navrhuje uzavřít s vlastníkem pozemků nutných pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov v katastrálním území Třebíč, Týn u Třebíče a Pocoucov dle materiálu RK-26-2009-21, př. 1, smlouvu o výpůjčce. Výpůjčka bude uzavřena na dobu určitou a to na dva roky od předání stavby jejímu zhotoviteli krajem Vysočina. Rada města projedná výpůjčku předmětných pozemků na jednání koncem srpna 2009.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít mezi městem Třebíč jako půjčitelem a krajem Vysočina jako vypůjčitelem smlouvu o výpůjčce na pozemky zahrnuté do dočasného a trvalého záboru pro stavbu II/360 Rafaelova ul. - Pocoucov v katastrálním území Třebíč, Týn u Třebíče a Pocoucov dle materiálu RK-26-2009-21, př. 1 na dobu určitou a to na dobu dvou let od předání stavby jejímu zhotoviteli krajem Vysočina.
Termín 31. 12. 2009