Detail materiálu pro radu čj. RK-10-2009-09

RK-10-2009-09.doc
Číslo jednacíRK-10-2009-09
NázevInformace o zadání veřejných zakázek malého rozsahu na stavební práce
Zpracoval S. Fejt
Popis problémuJedná se o informace o zadání veřejných zakázek malého rozsahu členem rady kraje.
Odbor majetkový zrealizoval, v souladu s Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina , na základě Výzvy k podání nabídky, seznamu oslovených dodavatelů a jmenování hodnotící komise, schválených Ing. Liborem Jouklem, náměstkem hejtmana kraje pro oblast dopravy a majetku, zadávací řízení na veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce, na akce:
* ÚSP Křižanov - úpravy prostor pro nucené větrání
* VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou DM - oprava elektroinstalace
Akce jsou kryty finančními prostředky z rozpočtu kraje Vysočina pro rok 2009 a jsou uvedeny v přílohách M1 a M2, rozepisující položky Technická zhodnocení a vyjmenované opravy ve školství a Technická zhodnocení a vyjmenované opravy v sociálních organizacích, na kapitole Nemovitý majetek, které vzala rada kraje na vědomí usnesením 0081/03/2009/RK.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek hodnotící komise vyhodnotila jako nejvhodnější nabídky podle nejnižších nabídkových cen na jednotlivé akce takto:
* ÚSP Křižanov - úpravy prostor pro nucené větrání - Milan Mittig, Stržanov 83, 591 02 Žďár nad Sázavou, IČ: 13651692, nabídková cena bez DPH: 1 931 715,00 Kč / celkem 6 nabídek, hodnoceno 5 nabídek /,
* VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou DM - oprava elektroinstalace - MAREGS, spol. s r.o., Šumperk, Jiřího z Poděbrad 29, IČ: 14617731, nabídková cena bez DPH:
1 142 426,00 Kč / celkem 10 nabídek, hodnoceno 7 nabídek /

Délka záruky na jakost díla, termín zhotovení díla a další obchodní podmínky byly pevně stanoveny ve Výzvě k podání nabídky. Ing. Libor Joukl, náměstek hejtmana kraje pro oblast dopravy a majetku rozhodl dne 25. 2. 2009 o výběru nejvhodnějších nabídek a zadání veřejných zakázek malého rozsahu na stavební práce dle výsledků hodnocení komise. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisech o posouzení a hodnocení nabídek.
Podle Čl. 2 odst. (7) Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí Ing. Libora Joukla, náměstka hejtmana kraje pro oblast dopravy a majetku, o výběru nejvhodnějších nabídek a zadání veřejných zakázek malého rozsahu na stavební práce na akce:
* ÚSP Křižanov - úpravy prostor pro nucené větrání dodavateli Milan Mittig, Stržanov 83, 591 02 Žďár nad Sázavou, IČ: 13651692;
* VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou DM - oprava elektroinstalace dodavateli MAREGS, spol. s r.o., Šumperk, Jiřího z Poděbrad 29, IČ: 14617731.
Termín 16. 3. 2009