Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajskou organizací České unie sportu vyhlašuje veřejnou část ankety Sportovec Kraje Vysočina za rok 2019.
Můžete hlasovat pro jednoho sportovce v kategorii jednotlivec a pro jeden sportovní kolektiv. Po odeslání hlasovacího formuláře nezapomeňte zkontrolovat Vaši e-mailovou schránku a hlasování potvrdit kliknutím na odkaz, který Vám zašleme. Teprve poté bude Vaše hlasování započteno.

Pokud víte o jednotlivci nebo sportovním kolektivu, který zde není uvedený, můžete ho nominovat přes tento formulář, Váš návrh bude po schválení zařazen do hlasování.

Kategorie jednotlivci

(dosažené výsledky - rozbalit)
Vítězka Českého poháru alpských disciplín žáků, Mistr ČR, členka reprezentačního výběru žáků
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR juniorů 2. místo, pohár nadějí Olomouc-U23 1. místo, GP Ostrava 3. místo-U23, ČP Jablonec nad Nisou 1. místo-junioři, člen extraligového klubu Judo Vysočina.
(dosažené výsledky - rozbalit)
3. místo MČR juniorů, ČP Jablonec 1. místo. junioři, ČP Ostrava 2. místo, člen extraligového klubu Judu Vysočina
(dosažené výsledky - rozbalit)
Jedna z nejlepších českých triatlonistek v kategorii 40-49 let, získala zlatou medaili na MČR v duatlonu, na závodě Ironman Florida obsadila ve své kategorii 15. místo a časem 11:33:54 zlepšila svůj ženský okresní rekord.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Stříbrná medaile na MČR na dráze - 800m junioři, bronzová medaile na MČR na dráze -10 000m junioři, páté místo na MČR do 22 let. na 800m, reprezentant ČR.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Třetí místo v počtu zachycených yardů mezi českými receivery v nejvyšší soutěži, nominace do širšího výběru reprezentace ČR. Přesto věkem stále junior.
(dosažené výsledky - rozbalit)
V 17 letech člen A-týmu HC Dukla Jihlava, Kapitán mládežnické reprezentace ČR U17 či ČR U18, nejlepší střelec týmu ČR U17
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistrovství České republiky Spastic Handicap, atletický stadión Bílina, hod oštěpem 1. místo - výkon 15,11m, hod diskem, 3. místo - výkon 14.00 m, vrh koulí, 2. místo - výkon 15,11m
Podzimní atletika Spastic Handicap atletický stadión Bílina - hod diskem, 1. místo- výkon 14,56m, hod oštěpem, 1. místo - výkon 15,11m, vrh koulí, 2. místo - výkon 5,57m
Para-atletika atletický stadió Stříbro - hod diskem, 1. místo- výkon 15,94m, hod oštěpem, 1. místo - výkon 15,33m, vrh koulí 2. místo- výkon 5,62m "
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR žactva 1. místo 3km volně
2.místo sprint klasicky, Hledáme nové talenty (celorepublikový závod)
2. místo 3km volně
2.místo team sprint klasicky
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR v orientačním biatlonu - 1.místo v kategorii Ženy M OPEN, střelnice u Horní Branné, SP v orientačním biatlonu I.
1.místo v kategorii W35, střelnice Provazce Písek, SP v or. biatlonu II.
1.místo v kat. W 35, střelnice Provazce Písek
(dosažené výsledky - rozbalit)
Jarní atletika SH - atletický stadión Bílina, vrh koulí - 3. místo výkon 5,39m, hod diskem - 2. místo výkon 8,53m
Mistrovství ČR Spastic Handicap - atletický stadió Bílina, vrh koulí - 3. místo výkon 5,62m, hod diskem - 2. místo výkon 8,89m
Para-atletika atletický stadión Stříbro - vrh koulí - 3. místo výkon 4,85m, hod diskem -3. místo výkon 7,27m
(dosažené výsledky - rozbalit)
Bronzový na MČR žactva ve vrhu koulí a hodu oštěpem
(dosažené výsledky - rozbalit)
1,2,3,3 místo na Mistrovství světa
(dosažené výsledky - rozbalit)
2. místo na MČR
2. v celkovém pořadí Českého poháru, členka výběru České reprezentace žáků
2. a 3. místo na mezinárodním mistrovství Švýcarska žactva
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR 2. místo devítiboj, MČR 3. místo sedmiboj hala, MČR 3.místo skok vysoký
(dosažené výsledky - rozbalit)
3. místo na letní olympiádě dětí a mládeže, vítěz kontrolního turnaje ČR kategorie mladší žáci
(dosažené výsledky - rozbalit)
První místo na mistrovství Evropy v baseballu hráčů do 23 let, třetí místo v olympijské kvalifikaci mužů a páté místo na mistrovství Evropy mužů.
(dosažené výsledky - rozbalit)
3. místo na letní olympiádě dětí a mládeže, účast na ME žáků Francie
(dosažené výsledky - rozbalit)
Stříbrná medaile na MČR žen v běhu na 10 000 m na dráze, bronzová medaile na MČR v půlmaratonu
(dosažené výsledky - rozbalit)
Vítězka celostátního turnaje HTK v Třebíči
Vítězka krajského přeboru LTC v Českých Budějovicích
Vítězka krajského přeboru LTC v Táboře
Vítězka celostátního turnaje kategorie B SK Oáza v Ostravě
Vítězka celostátního turnaje kategorie B v TK Strakonice, Vítězka celostátního turnaje kategorie B v LTC Modřany. V soutěžích družstev zvítězila ve všech zápasech dospělých. Bohužel zranění ji nedovolilo startovat na MČR dospělých.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Dominika závodí v Olympijské disciplíně taekwonda plnokontaktní boj ve váhové kategorii Seniorek -49kg, získala již 2. mistrovský stupeň
1. místo na Mistrovství ČR 2019 (rok 2017 musela vynechat z důvodu účasti na Mistrovství světa jinak titul vyhrává nepřetržitě od roku 2010)
2. místo na turnaji světového poháru v Sofii
3. místo na turnaji svět poháru v Bosně
3. místo na turnaji světového poháru v Německu
5. místo na Grand Prix v Řimě (Grand Prix - výběrový turnaj jen pro 32 nejlepších z OH žebříčku)
16. místo na mistrovství světa, Vítězka České Extraligy 2019
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR žactvo 1. místo 4 km volně, 2. místo sprint klasicky, Hledáme nové talenty (celorepublikový závod ) 1. místo 3 km volně, 3. místo team sprint
(dosažené výsledky - rozbalit)
Český pohár - Jablonec nad Nisou - 1. místo-sprint, 4. místo-skate-5km
Český pohár - Zadov,sprint - 2. místo
Mistroství ČR - Karlovy Vary - štafeta dvojic - 2. místo, štafeta - 3. místo, vítězka sprintů za rok 2019, v listině bodů - 2. místo, dostala se do OH(Olympijských nadějí)
(dosažené výsledky - rozbalit)
Iveta závodí v Olympijské disciplíně taekwonda plnokontaktní boj kategorie během roku střídala - bojovala kategorii -57 kg -62kg a na turnajích Grand Prix -67, získala již 2. mistrovský stupeň
5. místo na mistrovství Evropy -57 kg
3. místo na turnaji světového poháru v Polsku -62kg
3. místo na turnaji svět poháru v Lotyšsku-62kg
3. místo na turnaji světového poháru v Srbsku-62kg
3. místo na turnaji světového poháru v Chorvatsku-62kg, účast na čtyřech turnajích Grand Prix (Grand Prix - výběrový turnaj jen pro 32 nejlepších z OH žebříčku), 16. místo na mistrovství světa
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistrovství ČR mládeže kategorie H 14 - 1. místo, Mistrovství ČR mužů 2019 - 44. místo, Mistrovství Evropy kategorie H14 - 49. místo, Mistrovství světa kategorie H14 - 49. místo, Světlá n/S - Liga Vysočiny mládeže - 1.místo, člen družstva Gymnázia Chotěboř ve finále přeboru školních družstev 2019
(dosažené výsledky - rozbalit)
Individuální úspěchy:
- nejlepší střelec FC VYSOČINA JIHLAVA ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE na podzim 2019 - 9 branek
- v roce 2019 nastřílel ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE 15 branek - nejvíce ze všech hráčů soutěže
- obdržel ocenění pro nejlepšího hráče FC VYSOČINA JIHLAVA za rok 2019
Týmové úspěchy:
- ročník 2018/19 - 2. místo ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE
- v barážovém souboji o postup do nejvyšší soutěže tým velmi těsně a smolně nestačil na Karvinou
- ročník 2019/20 - 2. místo ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE po podzimní části
- rekordní domácí bodový zisk v roce 2019: ztráta 5 bodů z celkových 45 možných
- rekordní domácí podzim 2019: vítězství ve všech 8 domácích duelech
(dosažené výsledky - rozbalit)
Vítěz MČR v MTB XCO, vítěz MČR v MTB XCE, 3. v celkovém hodnocení ČP MTB XCO, 3. místo na olympiádě dětí a mládeže v XCO, 16. na ME XCO v Pile vše v kategorii kadetů
(dosažené výsledky - rozbalit)
Český juniorský reprezentant v triatlonu. Na MČR 2. místo v triatlonu, závodil na ME v Holandsku v individuálním závodě (40. místo) a ve štafetě a reprezentoval ČR na 5 závodech Evropského poháru (nejlépe 9. místo v Polsku).
(dosažené výsledky - rozbalit)
Letní pohár ml. žactva Morava: 1. místo 200 m poloh. závod, 3 x 2. místo na 100 m znak, 100 m motýl, 100 m volným způsobem, 3. místo na 800 m volným způsobem.
(dosažené výsledky - rozbalit)
"CAS Meeting International 2019 - 100 m/M/B2 - 6. místo 200 m/M/B2 - 4. místo
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole)100 m/M/R2 - 5. místo a 200 m/M/R1 - 5. místo
Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují)1 00 m/M/B1 - 4. místo, 200 m/M/B2 - 4. místo
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc)100 m/Dci/R4 - 1. místo, 100 m/Dci/S2 - 1. místo, 100 m/Dci/F - 3. místo, 200 m/Dci/R1 - 1. místo, 200 m/Dci/S2 - 1. místo, 200 m/Dci/F - 1. místo"
(dosažené výsledky - rozbalit)
Tomáš Kuchyňa je řadu let tahounem svého klubu PSKC Okříšky. Patří mezi nejproduktivnější hráče v 1. lize dorostenců a sbíral body i v juniorské kategorii. Je kapitánem krajského týmu (KCTM) Vysočiny dorostenců a v roce 2019 se probojoval do konečné nominace Národního výběru do 17 let Českého florbalu a odehrál 4 mezinárodní utkání proti reprezentacím Finska a Švýcarska.
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR v biatlonu: Sprint - 1. místo (dorostenky starší, Nové Město na Moravě)
MČR v biatlonu: Stíhací závod - 1. místo (dorostenky starší, Nové Město na Moravě)
3. místo v celkovém hodnocení Českého poháru v biatlonu v kategorii starších dorostenek, Členka reprezentačního družstva juniorek v biatlonu"
(dosažené výsledky - rozbalit)
12. místo v dorostenecké kategorii na MČR v kuželkách pořádaných v Teplicích
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR v biatlonu: Sprint - 1. místo (dorost starší, Nové Město na Moravě), MČR v biatlonu: Stíhací závod - 1. místo (dorost starší, Nové Město na Moravě), Vítěz celkového hodnocení Českého poháru v biatlonu v kategorii starších dorostenců, Člen reprezentačního družstva juniorů v biatlonu, 6. na Junior IBU Cupu
(dosažené výsledky - rozbalit)
3.místo na MS v ruském Uljanovsku ve sportovní kuši
2.místo na MČR ve sportovní kuši v Brně
1.místo ve vzduchové pušce a 3.místo v libovolné malorážce na Mezinárodním MČR veteránů v Plzni
1.místo ve vzduchové pušce a 1.místo v libovolné malorážce na Mezinárodním mistrovství Slovenska veteránů v Príbelci
(dosažené výsledky - rozbalit)
Reprezentant ČR - účastník EYOF v Baku 2019 (evropský olympijský festival mládeže) - 7. místo na 200m polohový závod. Dorostenecký mistr ČR na 50 m znak, účastník dalších mezinárodních závodů, které vyústili v Evropském olympijském festivalu.
(dosažené výsledky - rozbalit)
MS 1. místo a ME 2. místo (kategorie M60-69 let)
(dosažené výsledky - rozbalit)
Člen a kapitán výběrů ČR U16 a U17
(dosažené výsledky - rozbalit)
Vozíčkáři mezinárodní: 3. místo na Czech Open Ostrava 2019 v jednotlivcích i ve družstvech. Účast na Mistrovství Evropy handicapovaných v Helsingborgu s bilancí 2 výhry, 3 prohry.
Vozíčkáři ČR: vítěz Českého poháru 2019 jednotlivců, 2. místo na MČR v singlech, 3. místo na MČR ve čtyřhře. 1. místo na MČR družstev, 3. místo open jednotlivců. Za rok 2019 oceněn v TOP 10 mezi handicapovanými sportovci v ČR.
(dosažené výsledky - rozbalit)
3. místo Mistrovství České republiky jednotlivců - mladší žáci
(dosažené výsledky - rozbalit)
Bikejöring: s fenkou Aris 1. místo na Mistrovství světa belgických ovčáků, SK Tour sport Třebíč, Skicross: 19.místo na Mistrovství světa juniorů, vítězka Českého poháru, Ski klub Velké Meziříčí, Thajský box: výhra v prvním zápase v české lize a zároveň první zápasící fighterka v Thai Box Devils Třebíč.
(dosažené výsledky - rozbalit)
"Extraliga basketbalu mužů - 4. místo 18/19 (DEKSTONE Tuři Svitavy)
1. liga basketbalu mužů - soutěž probíhá 19/20 (BC Vysočina) - lídr týmu a TOP 5 střelec celé soutěže z 20 týmů po základní části, TOP 4 podle užitečnosti po základní části.
Po dvouleté pauze od prosince 2019 člen reprezentačního týmu muži v basketbale 3x3, která bude v druhé polovině března v Indii bojovat o jedno z osmi míst na olympiádě v TOKYU 2020"
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistrovství světa v baseballu žáků (Tchaj-wan) 8. místo, mistrovství Evropy v baseballu žáků (ČR) 4. místo.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole)
400 m př./Ž/R2 - 2. místo
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole)
400 m př./Ž/F - 2. místo
Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.)
400 m př./Ž/B1 - 3 místo
Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B01, 2. místo
České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně)
400 m/Ž/B1 - 1. místo, 400 m př./Ž/B1 - 1. místo
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha)
400 m př./U23Z/R1 - 2. místo, 400 m př./U23Z/F - 6. místo
Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.), 400 m př./Ž - 4. místo,
Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/Ž/R1 - 2. místo
(dosažené výsledky - rozbalit)
Dorostenka, získala stříbrnou medaili na MČR v duatlonu a 6. místo na MČR v triatlonu. Členka mládežnického týmu, který se stal mistrem ČR družstev v duatlonu.
(dosažené výsledky - rozbalit)
6. místo na Rellye Dakar 2019 - historicky nejlepší výkon českého jezdce osobního automobilu na Dakaru
(dosažené výsledky - rozbalit)
Absolutní pořadí ME 10. místo, mistr ČR v Divizi 3, třetí v absolutním pořadí MČR sezona 2019
(dosažené výsledky - rozbalit)
3. místo na Mistrovství České republiky jednotlivců
(dosažené výsledky - rozbalit)
Juniorská reprezentantka ČR, patří mezi nejlepší střelkyně. Nejproduktivnější hráček týmu juniorek FBŠ Jihlava (63 b.) V nejvyšší juniorské soutěži (1.liga) v sezóně 19/20 byla mezi TOP3 střelkyněmi a v TOP10 nejproduktivnějších hráček v ČR. V sezóně 19/20 obléká dres Tatran Střešovice v Extralize žen, přes nízký věk vede bodování pražského týmu a v říjnu 2019 se zapsala 6 brankami v jediném utkání Extraligy žen proti FBC Liberec. V ročníku 2002 patří mezi nejtalentovanější hráčky v ČR.
(dosažené výsledky - rozbalit)
2. na MČR v silovém trojboji a v benchpressu, 9. na ME v silovém trojboji (3. v benchpressu 297,5kg), 5. Na ME v benchpressu 302,5, 2.na European Arnold classic benchpress 305kg,
(dosažené výsledky - rozbalit)
Přeborník ĆR JUDO mladší žáci do 30kg,vítěz dalších VC Split,Zeltweg.
(dosažené výsledky - rozbalit)
";Letní olympiáda dětí a mládeže: 1. místo závod ve sprintu, 4. místo krátká trať, 7. místo smíšené štafety, žebříček Čechy (nejvyšší celostátní soutěž pro tuto věkovou kategorii): celkové 5. místo (v jednotlivých závodech 3. místo, 2 x 4. místo) – závodil ve starší věkové kategorii H14"
(dosažené výsledky - rozbalit)
Letní olympiáda dětí a mládeže:
6. místo závod ve sprintu, 17. místo krátká trať
4. místo smíšené štafety,
žebříček Čechy (nejvyšší celostátní soutěž pro tuto věkovou kategorii): celkové 1. místo v kategori D14 (vyhrála 5 z celkem 6 žebříčkových závodů),,
mistrovství Vysočiny na klasické trati: 1. místo,
mistrovství Vysočiny na krátké trati: 1. místo, mistrovství Vysočiny ve sprintu: 1. místo
(dosažené výsledky - rozbalit)
Celková vítězka Českého poháru juniorek v snowboardcrossu, 5x vítěz mezinárodních závodů FIS v zahraničí, 5. a 6. místo na Evropském poháru. Nominace na ZOH mládeže Laussane.
(dosažené výsledky - rozbalit)
8. na MS v silovém trojboji (380 kg dřep, 285 kg benčpres, 350 kg mrtvý tah)
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc), disk 1kg/Dky/F - 10. místo, oštěp 500g/Dky/KB - 2. místo a oštěp 500g/Dky/F - 5. místo.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Jirka závodí v Olympijské disciplíně taekwonda plnokontaktní boj ve váhové kategorii juniorů -68kg, získal již 2. mistrovský stupeň, 1. místo na Mistrovství ČR 2019 (třetí rok po sobě), 3. místo na turnaji světového poháru v Záhřebu, 16. místo na mistrovství Evropy, vítěz České Extraligy za rok 2019
(dosažené výsledky - rozbalit)
Kapitán mužského týmu TJ Sokol Nové Veselí
(dosažené výsledky - rozbalit)
Jediná dívka, která se na výjimku zúčastnila mistrovství ČR v baseballu kadetů U15.
(dosažené výsledky - rozbalit)
1. místo a titul mistryně ČR na Zimním Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání na 5km 2019
2. místo na Letním Mistrovství ČR žactva v dálkovém plavání na 5km 2019
Vítězka Českého poháru v dálkovém plavání 2019 i 2018 (ročníku narození 2007)
Účastnice Mistrovství ČR staršího žactva 2019
Reprezentantka Kraje Vysočina na LODM 2019
(dosažené výsledky - rozbalit)
MČR veteránů 2.místo skok vysoký a 2.místo 400 m překážky
(dosažené výsledky - rozbalit)
Stříbrný na MČR ve vrhu koulí, krajský rekordman výkonem 17,23 m
(dosažené výsledky - rozbalit)
4. místo na MČR v paradrezuře, 17. místo z ME
(dosažené výsledky - rozbalit)
2. místo MČR 7,5km klasicky, 3.místo MČR sprint volně. Teamové výsledky: 2.místo MČR teamsprint klasicky, 3.místo MČR štafeta volně
(dosažené výsledky - rozbalit)
Přeborník ČR mladší žáci judo 33kg, výsledky na stupních vítězů na turnajích v ČR i zahraničí.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistr ČR v kategorii kadetů v zápase řeckořímském do 60 kg. Mistr ČR v kategorii juniorů v zápase řeckořímském do 63 kg.

Kategorie sportovní kolektiv

(dosažené výsledky - rozbalit)
Grand Prix, 1. místo - baton senior duo-trio Ondráček, Adamová, 1. místo - 2 baton senior duo-trio Secká, Ondráček, 2. místo - baton senior mini Ondráček, Adamová, Secká, Šenková, 2. místo - flag senior sólo Adamová, 2. místo - 2 baton senior sólo Ondráček, 2. místo - mix senior duo-trio Adamová, Ondráček, Tománková, ME: 4. místo - mix senior duo- trio Ondráček, Adamová, Tománková, Crikvenica, Back Together, 2. místo - baton senior miniformace Tvrdíková, Ondráček, Adamová, Secká, Šenková"
(dosažené výsledky - rozbalit)
4. místo na Národním finále chlapců U13
(dosažené výsledky - rozbalit)
účastník čtvrtfinále 1. ligy mužů
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistryně světa 2019 (Leiden - Holandsko), Mistryně České republiky 2019, I. vicemistryně Evropy 2019 (Polsko - Krakow)
(dosažené výsledky - rozbalit)
1. místo v krajské lize, 1. místo na mezinárodním turnaji Lund spelen ve Švédsku, 3.místo na KYP 2019, 5. místo mezinárodní turnaj v Prešově, 11. místo republiková soutěž žákovská liga
(dosažené výsledky - rozbalit)
Jediný zástupce Kraje Vysočina v této věkové kategorii, navíc v nejvyšší celostátní soutěži. Tým složený okolo talentovaných hráček z Vysočiny ročníku 2002, které si v minulosti připsaly nejeden úspěch. V roce 2019 proklouzly mezi TOP5 týmů v ČR a jen těsně jim uniklo semifinále 1.ligy juniorek. Chuť si částečně napravily na MČR dorostenek (5.místo) a v červenci 2019 získaly bronzové medaile na největším mládežnickém turnaji v juniorské kategorii G18 v mezinárodní konkurenci 28 týmů.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Ročník 2018/19 - 2. místo ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE V barážovém souboji o postup do nejvyšší soutěže tým velmi těsně a smolně nestačil na Karvinou Ročník 2019/20 - 2. místo ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE po podzimní části Rekordní domácí bodový zisk v roce 2019: ztráta 5 bodů z celkových 45 možných Rekordní domácí podzim 2019: vítězství ve všech 8 domácích duelech
(dosažené výsledky - rozbalit)
1. místo na Mistrovství ČR veteránského fotbalu hráčů nad 40 let
(dosažené výsledky - rozbalit)
1.místo po základní části CHANCE Liga ledního hokeje
(dosažené výsledky - rozbalit)
2. místo v 1. lize mužů, postup v baráži do extraligy mužů 2020
(dosažené výsledky - rozbalit)
O šuměnskou medaili 1. místo - rodičovský tým Znojmo, Kvalifikační kolo ČFMS - 1. místo pom-pom stage grandsenior Chotěboř, Grand Prix 1. místo - pom-pom stage grandsenior Praha, ME 5. místo - pom-pom stage grandsenior Crikvenica, MS 13. místo - pom-pom stage grandsenior Praha
(dosažené výsledky - rozbalit)
Kvalifikace CMA - Říčany u Prahy ( Defilé baton classic juniorky – 1. místo, Podio děti – 1. místo, Podio baton profi kadetky – 1. místo, Podio baton profi juniorky – 1. místo), Semifinále CMA - Olomouc (Juniorky 1. místo – Mistr kola, Kadetky 2. místo – I. Vicemistr kola, Little 2. místo – I. Vicemistr kola, Juniorky classic 2.místo – I. Vicemistr kola), Finále CMA - Hradec Králové (Juniorky defilé klasik baton – I.VICEMISTRYNĚ ČR, Podio Kadetky – II.VICEMISTRYNĚ ČR, Podio Juniorky – – II.VICEMISTRYNĚ ČR), XVI. EUROPEAN MAJORETTE SPORT CHAMPIONSHIP ZAGREB (Baton Classic Junior – I. VICEMISTRYNĚ EVROPY), Grand Prix MWF - St. Peterburg (baton classic senior - 1 .místo, pódio junior - 2. místo)"
(dosažené výsledky - rozbalit)
Postup v mistrovské soutěži tři ročníky po sobě, 2016/17 ze IV. třídy do III. třídy, 2017/18 z III. třídy do okresního přeboru a 2018/19 z okresního přeboru do 1.B třídy mužů, v polovině ročníku 2019/20 jsou na první příčce tabulky s náskokem 9 bodů
(dosažené výsledky - rozbalit)
Titul Mistr České republiky
(dosažené výsledky - rozbalit)
2.místo v 1. lize mladšího dorostu - postup na Československý pohár
(dosažené výsledky - rozbalit)
5. místo ve Strabag Rail extralize házené v sezoně 18/19, postup do Evropských pohárů v házené (Challenge cup)
(dosažené výsledky - rozbalit)
2.místo v 1. lize staršího dorostu - postup na Československý pohár
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mistr ČR 2019. Vítěz dvou mezinárodních turnajů v Praze a Záhřebu - Chorvatsko.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Vítěz 2.ročníku prestižního mezinárodního turnaje Pragua volleyball games 2019 v kategorii mladší žákyně, 1. místo v Krajském přeboru Vysočina mladších žákyň, 1. a 3. místo v Poháru Vysočiny 4 v sezoně 2019/20
(dosažené výsledky - rozbalit)
2. místo v 1. lize dorostu, dva hřáči kádru členové reprezentace U18, člen týmu Jan Škrapal vítěz Čekého poháru dorostu a účastník MS U18
(dosažené výsledky - rozbalit)
Mládežnický tým se stal mistrem ČR v duatlonu, v Českém poháru v triatlonu skončil na 5. místě. Závodníci se pravidelně umisťují v závodech ČP a MČR do 6. místa a úspěšně reprezentovali Kraj Vysočina na Letní olympiádě dětí a mládeže.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Třetí místo na mistrovství ČR a třetí místo v Českém baseballovém poháru.
(dosažené výsledky - rozbalit)
Celkové třetí místo v nejvyšší lize amerického fotbalu v ČR

Informace o hlasující osobě

K započítání Vašeho hlasu je nutné vyplnit formulář a opsat číselný kód. Na základě Vámi uvedeného e-mailu bude do Vaší e-mailové schránky doručen odkaz a teprve při jeho potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu.
Vyhlašovatel ankety si vyhrazuje právo ověření platnosti zaslaných hlasů a případného vyřazení prokazatelně neplatných hlasů.