Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2006-66

RK-26-2006-66.doc
Číslo jednacíRK-26-2006-66
NázevNávrh na poskytnutí věcného daru
Zpracoval Z. Čech
Předkládá M. Kalivoda
Popis problémuHejtman kraje Vysočina je zván na slavnostní recepci u příležitosti odchodu pana Williama J. Cabanisse z funkce velvyslance Spojených států amerických v ČR. Recepce se uskuteční 5. září 2006 na Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Hejtman kraje Vysočina vyjádřil přání předat panu velvyslanci při této příležitosti dar.
V termínu od 4. do 5. září 2006 probíhá návštěva hostů z italského regionu Friuli Venezia Giulia. Dne 4. září 2006 byla podepsána smlouva o partnerské spolupráci s tímto regionem, 5. září 2006 proběhne oficiální rozloučení s hosty a navrhujeme proto předat při této příležitosti hostům s italského regionu dar.
Mezi běžnými reklamními předměty nelze najít vhodný, je nutno, aby rada kraje rozhodla o poskytnutí daru.
Návrh řešení Odbor sekretariátu hejtmana navrhuje radě kraje rozhodnout poskytnout dar - grafický list adjustovaný, od výtvarníka Emanuela Ranného, v pořizovací ceně 2 500,- Kč panu velvyslanci Williamu J. Cabanissovi a grafický list adjustovaný, od výtvarníka Emanuela Ranného v pořizovací ceně 3 000,- Kč vedoucímu italské delegace, radnímu kraje Friuli Venezia Giulia panu Franco Iacopovi.
Oba dary předá hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil při výše uvedených příležitostech.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána
v souladu s § 59 odst. 2 písm. f) zákona č. 129/2000 Sb., o krajích (krajské zřízení), ve znění pozdějších předpisů, poskytnout věcný dar - grafický list adjustovaný, v pořizovací ceně 2.500,- Kč velvyslanci Spojených států amerických v ČR panu Williamu J. Cabanissovi a grafický list adjustovaný, v pořizovací ceně 3.000,- Kč vedoucímu italské delegace, radnímu kraje Friuli Venezia Giulia panu Franco Iacopovi; a
ukládá
hejtmanovi kraje předat věcné dary dle materiálu RK-26-2006-66.
Odpovědnost odbor sekretariátu hejtmana
Termín 5. 9. 2006