Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2005-03

RK-37-2005-03.doc
Číslo jednacíRK-37-2005-03
NázevSouhlas k napojení stavby VZP na kanalizaci v k. ú. Jihlava
Zpracoval J. Tvrzová
Popis problémuProjekční kancelář Ing. Vladimíra Žáka Atelier AS, se sídlem U Prostředního mlýna 128, Pelhřimov zastupující investora Všeobecnou zdravotní pojišťovnu, se sídlem Orlická 2020/4, Praha 3 požádala Vysočinu o vydání souhlasu k napojení nově budovaného objektu VZP, pobočka Jihlava na kanalizaci umístěnou na pozemku par. č.4380/57 v k. ú. a obci Jihlava ve vlastnictví Statutárního města Jihlavy. Kanalizace byla vybudována v rámci výstavby Územního střediska záchranné služby v Jihlavě, počínaje rokem 2003 příspěvkovou organizací kraje, a je proto na základě rozhodnutí MZ ČR vydaného dle zákona č. 157/2000 Sb., v platném znění, ve vlastnictví kraje Vysočina. V současné době se připravuje převod této kanalizační sítě na Statutární město Jihlavu. Vzhledem k tomu, že zmiňovaný převod kanalizační sítě mezi samosprávnými celky bude poměrně časově náročný, žádá investor o souhlas s napojením ke kanalizační síti stávajícího vlastníka - Vysočinu.
Návrh řešení OM navrhuje udělit investorovi souhlas k napojení stavby VZP, pobočka Jihlava budované na pozemku par. č. 4380/67 v k. ú. a obci Jihlava na kanalizaci kraje umístěnou na pozemku par. č. 4380/57 v k. ú. Jihlava.
Návrh usnesení předpokládá udělení souhlasu výše uvedeného obsahu.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
souhlasí
s napojením nově budovaného objektu Všeobecné zdravotní pojišťovny, pobočka Jihlava dle předložené projektové dokumentace na kanalizaci umístěnou na pozemku par. č. 4380/57 - ostatní plocha v k. ú. a obci Jihlava.
Termín listopad 2005