Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2005-30

RK-26-2005-30.doc  RK-26-2005-30pr1.doc
Číslo jednacíRK-26-2005-30
NázevSmlouva o připojení k metropolitní síti (MAN)
Zpracoval P. Pavlinec
Předkládá P. Pavlinec
Popis problémuKraj buduje na území města Jihlavy na základě usnesení Zastupitelstva kraje Vysočina č. 104/03/2003/ZK tzv. metropolitní síť (MAN), jejímž smyslem je kromě jiného kvalitní konektivita složek integrovaného záchranného systému.
Návrh řešení V rámci vybudované metropolitní sítě může kraj bezúplatně poskytnout Hasičskému záchrannému sboru kraje Vysočina IP konektivitu. Navrhujeme uzavřít smlouvu s Hasičským záchranným sborem kraje Vysočina o připojení k metropolitní síti. Návrh smlouvy je uveden v příloze č. 1. Účelem smlouvy je vymezit podmínky pro propojení počítačových sítí na území města Jihlavy a vytvoření kvalitní konektivity složek integrovaného záchranného systému kraje Vysočina.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavření Smlouvy o připojení k metropolitní síti (MAN) s Hasičským záchranným sborem kraje Vysočina.
Odpovědnost odbor informatiky
Termín 31. 8. 2005