Detail materiálu pro radu čj. RK-23-2005-18

RK-23-2005-18.doc
Číslo jednacíRK-23-2005-18
NázevZakázka kraje "II/602 Helenín - ev.č. 602-040,041,042" - výběr zhotovitele projektové dokumentace ve stupni DSP a DZS"
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuDne 14. 6. 2005 náměstek hejtmana František Dohnal schválil zadání zakázky kraje formou "Podmínek pro předložení nabídek" dle schválených Pravidel pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina na výběr zhotovitele projektové dokumentace ve stupni DSP a DZS na akci: "II/602 Helenín - mosty ev.č. 602-040,041,042". Odbor majetkový v souladu s Pravidly pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina zrealizoval soutěž.
Náměstek hejtmana kraje schválil dne 14. 6. 2004 seznam 3 zájemců o zakázku kraje Vysočina, kteří byli vyzváni k podání nabídky. Dodatečně se do soutěže žádný uchazeč nepřihlásil.
Jednání hodnotící komise ve složení schváleném náměstkem hejtmana kraje se uskutečnilo dne 30. 6. 2005 v 7:00 hod. Hodnotící komise převzala od odboru majetkového celkem 3 nabídky v zalepených, neporušených obálkách, opatřených na uzavření razítkem. Hodnotící komise zkontrolovala, posoudila a vyhodnotila podané nabídky a ze svého jednání pořídila zápis. Komise konstatovala, že všechny nabídky vyhověly podmínkám pro předložení nabídky z hlediska úplnosti a žádnou z předložených nabídek nenavrhla zadavateli k vyloučení z další účasti v soutěži.
Dále proběhlo hodnocení jednotlivých nabídek. Komise při hodnocení nabídek postupovala způsobem vyhlášeným zadavatelem v podmínkách soutěže, tj. podle výše nabídkové ceny.
Akce je kryta z rozpočtu kraje Vysočina na rok 2005.
Návrh řešení Hodnotící komise doporučila zadavateli, aby jako nejvhodnější vyhlásil nabídku uchazeče Dopravoprojekt Ostrava spol. s r.o., Masarykovo náměstí 5, Ostrava, která se v hodnocení umístila na prvním místě. Uchazeč Dopravoprojekt Ostrava spol. s r.o., Masarykovo náměstí 5, Ostrava nabídl nejnižší celkovou cenu vč. DPH ve výši 980 965,- Kč.
Na základě doporučení komise pro posouzení a hodnocení nabídek rozhodl náměstek hejtmana František Dohnal dne 7. 7. 2005 o zadání zakázky kraje uchazeči firmě Dopravoprojekt Ostrava spol. s r.o., Masarykovo náměstí 5, Ostrava.
Dle Čl. 3 odst. (2) Pravidel pro zadávání veřejných zakázek a zakázek kraje Vysočina je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstka hejtmana Františka Dohnala o zadání zakázky kraje na zhotovitele projektové dokumentace ve stupni DSP a DZS akce "II/602 Helenín - mosty ev.č. 602-040,041,042" firmě Dopravoprojekt Ostrava spol. s r.o., Masarykovo náměstí 5, Ostrava.
Termín 12. 7. 2005