Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2017-29

RK-37-2017-29.doc  RK-37-2017-29pr01.xls
Číslo jednacíRK-37-2017-29
NázevSchválení jednorázového pořízení a následného vydání propagačních předmětů
Zpracoval P. Tlustoš, I. Hájková
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuMateriál řeší jednorázové pořízení a následné vydání propagačních předmětů nad rámec limitů stanovených Směrnicí pro nakládání s propagačními předměty.
Kraj Vysočina realizuje aktivity zaměřené na propagaci Evropského regionu Dunaj-Vltava (dále jen ERDV ), jehož je od roku 2012 členem. V souvislosti s předsednictvím Kraje Vysočina v ERDV v roce 2018 a realizací zvýšeného množství aktivit pro studenty, angažované osoby, zástupce samospráv obcí ale i širokou veřejnost a další cílové skupiny (jedná se např. o středoškolskou studentskou soutěž, Soutěž Vesnice ERDV, konference dobré praxe v komunitním rozvoji malých obcí, Evropský den jazyků, Evropský den sousedů, Mezinárodní den seniorů, poznávací cesty členů TRIKO, cestovně ruchové veletrhy atd.) vznikla potřeba tvorby materiálů a předmětů s logem Evropského regionu Dunaj-Vltava dle materiálu RK-37-2017-29, př. 1. Oprávněnou osobou k použití propagačních předmětů je Mgr. Pavel Pacal, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování a zároveň člen prezidia Evropského regionu Dunaj - Vltava za Kraj Vysočina.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje navrhuje Radě Kraje Vysočin schválit pořízení propagačních předmětů Evropského regionu Dunaj-Vltava dle materiálu RK-37-2017-29, př. 1. Pořízení propagačních předmětů bude hrazeno z kapitoly Regionální rozvoj, § 2139.
StanoviskaOdbor sekretariátu hejtmana souhlasí s navrhovaným řešením

Odbor ekonomický bere materiál na vědomí.
jednorázové pořízení propagačních předmětů dle materiálu RK-37-2017-29, př. 1.
Odpovědnost odbor regionálního rozvoje
Termín 31. 12. 2017