Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2017-39

RK-04-2017-39.doc  RK-04-2017-39pr01.doc  RK-04-2017-39pr02.doc  RK-04-2017-39pr03.doc
Číslo jednacíRK-04-2017-39
NázevVeřejná zakázka na stavební práce Nemocnice Nové Město na Moravě - pavilon dětského oddělení
Zpracoval J. Tvrzová
Popis problémuPředmětem návrhu usnesení je rozhodnutí o zahájení zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce Nemocnice Nové Město na Moravě - pavilon dětského oddělení .
Předmětem veřejné zakázky je demolice stávajícího pavilonu dětského oddělení a výstavba nové budovy, která bude vyhovovat současným požadavkům legislativy na poskytování zdravotní péče. Doba výstavby se předpokládá maximálně v rozsahu 20 měsíců.
Akce je zařazena do rozpočtu kraje pro rok 2017 a její předpokládaná hodnota byla stanovena v souladu s projekčním rozpočtem zhotovitele projektu firmou TECHNICO Opava s.r.o., Hradecká 1576/51, Opava, IČO 25849204 na částku cca 90 mil. Kč bez DPH.
Vzhledem k finančním limitům stanoveným nařízením vlády č. 172/2016 Sb. se jedná o podlimitní veřejnou zakázku nad 50 mil. Kč bez DPH. Pro výběr zhotovitele bude použito otevřené řízení, které se zahajuje odesláním Oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění ve Věstníku veřejných zakázek. Odbor majetkový považuje za účelné ustanovit k provádění úkonů dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen ZZVZ) hodnotící komisi. Komise bude mít 5 členů. Pro způsob usnášení a rozhodování platí, že komise je usnášeníschopná, jsou-li přítomny nejméně dvě třetiny jejích členů a rozhoduje nadpoloviční většinou hlasů přítomných členů. Hodnotící komise bude pověřena posouzením splnění podmínek účasti v zadávacím řízení a hodnocením nabídek a z jednání bude vyhotoven písemný protokol.
Návrh řešení OM navrhuje radě kraje:
* schválit zadávací podmínky veřejné zakázky dle materiálu RK-04-2017-39, př. 1
* jmenovat hodnotící komisi dle doplněného materiálu RK-04-2017-39, př. 2

OM navrhuje k zadávání veřejné zakázky tyto termíny a kritéria:
- zahájení zadávacího řízení - 26. 1. 2017 (předpoklad)
- lhůta pro podávání nabídek - min. 20 pracovních dnů od zahájení zadávacího řízení
- způsob hodnocení nabídek - ekonomická výhodnost, která bude hodnocena podle nejnižší nabídkové ceny

Navrhované termíny jsou orientační a budou upřesněny v závislosti na zahájení zadávacího řízení.
StanoviskaRada kraje usnesením 0394/09/2016/RK ze dne 8. 3. 2016 m.j. schválila stavební záměr Nemocnice Nové Město na Moravě - pavilon dětského oddělení dle materiálu
RK-09-2016-25, př. 1.

Stanovisko OZ: Odbor zdravotnictví podporuje veřejnou zakázku, jejímž předmětem je demolice stávajícího pavilonu dětského oddělení a výstavba nové budovy, která bude vyhovovat současným požadavkům legislativy na poskytování zdravotní péče.
zahájit zadávání veřejné zakázky na stavební práce Nemocnice Nové Město na Moravě - pavilon dětského oddělení formou otevřeného řízení;
zadávací podmínky veřejné zakázky dle materiálu RK-04-2017-39, př. 1;
jmenuje
hodnotící komisi dle doplněného materiálu RK-04-2017-39, př. 2.
Termín 30. 1. 2017