Detail materiálu pro radu čj. RK-10-2013-19

Číslo jednacíRK-10-2013-19
NázevSmlouva zakládající právo provést stavbu - k. ú. Jihlava
Zpracoval P. Kolář
Popis problémuJedná se o uzavření smlouvy zakládající právo provést stavbu.
Statutární město Jihlava je investorem stavby Výstava dopravního terminálu městské nádraží Jihlava - Etapa č. Ia . V rámci této stavby musí dle Krajské hygienické stanice Kraje Vysočina investor realizovat i stavební objekt SO 704 - Protihluková opatření, na budově č.p. 1468 stojící na pozemku par.č. 3002 v k. ú. a obci Jihlava. Jedná se o budovu na ulici Legionářů v Jihlavě ve vlastnictví Kraje Vysočina, kterou kraj získal od statutárního města Jihlava pro potřeby středního školství. V budově č.p. 1468 budou vyměněna stávající dřevěná špaletová okna za dřevěná okna se shodným či podobným členěním z profilů EURO v bílé barvě v celkovém počtu 41 ks a to směrem do ulice Legionářů a ul. Fritzova. Okna budou splňovat požadavek na vzduchovou neprůzvučnost Rw = min. 33 dB při limitu 40 dB, resp. Rw = min. 40 dB při limitu 35 dB a budou doplněna o ventilaci zajišťující infiltraci požadovaného množství vyměňovaného vzduchu zajišťující požadované mikroklima v učebnách.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá rozhodnout o uzavření Smlouvy zakládající právo provést stavbu. Touto smlouvou kraj umožní statutárnímu městu Jihlava realizovat výměnu oken ve své budově a stanoví podmínky pro realizaci.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít Smlouvu zakládající právo provést stavbu dle materiálu RK-10-2013-19, př. 1.
Odpovědnost odbor majetkový, odbor ekonomický
Termín březen 2013