Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2013-40

NázevZrušení části rozhodnutí č. 1317/27/2012/RK
Zpracoval V. Kotrbová
Předkládá E. Janoušková, D. Buřičová
Popis problémuJedná se o zrušení části usnesení Rady Kraje Vysočina č. 1317/27/2012/RK ze dne 24. 7. 2012 (Rada kraje rozhoduje předložit žádost projektu Kvalita13 dle přílohy
RK-27-2012-50, př. 1 do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy s tím, že pokud zastupitelstvo kraje neschválí převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13, bude realizace projektu ukončena; doporučuje zastupitelstvu kraje schválit převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13 s tím, že finance budou uvolňovány postupně dle aktuální potřeby projektu; ukládá ředitelce Sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina, Odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina a Odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina připravit projektovou žádost projektu Kvalita13 do v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy a předložit ji Ministerstvu vnitra ČR k posouzení; bere na vědomí
informaci o dosavadním průběhu realizace projektů Kvalita09 dle materiálu RK-27-2012-50, př. 4 a Kvalita10 dle materiálu RK-27-2012-50, př. 5.).
Řídící orgán - Ministerstvo vnitra ČR vyřadilo žádost z důvodu nesplnění kritérií přijatelnosti - viz materiál RK-04-2013-40, př. 1.
Na toto rozhodnutí reagoval hejtman Kraje Vysočina dopisem dle materiálu RK-04-2013-40, př. 2.
Návrh řešení Ředitelka Sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina a Odbor analýz Krajského úřadu kraje Vysočina navrhují z důvodu vyřazení žádosti dle materiálu
RK-04-2013-40, př. 1 Radě Kraje Vysočina zrušit v usnesení č. 1317/27/2012/RK ze dne 24. 7. 2012 slova rozhoduje předložit žádost projektu Kvalita13 dle přílohy RK-27-2012-50, př. 1 do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy s tím, že pokud zastupitelstvo kraje neschválí převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13, bude realizace projektu ukončena; doporučuje zastupitelstvu kraje schválit převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13 s tím, že finance budou uvolňovány postupně dle aktuální potřeby projektu; ukládá ředitelce Sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina, Odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina a Odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina připravit projektovou žádost projektu Kvalita13 do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy a předložit ji Ministerstvu vnitra ČR k posouzení .
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
ruší
v usnesení č. 1317/27/2012/RK ze dne 24. 7. 2012 slova rozhoduje předložit žádost projektu Kvalita13 dle přílohy RK-27-2012-50, př. 1 do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy s tím, že pokud zastupitelstvo kraje neschválí převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13, bude realizace projektu ukončena; doporučuje zastupitelstvu kraje schválit převod finančních prostředků z Fondu strategických rezerv nebo z cizích zdrojů ve finančním objemu max. 9 828 000 Kč na zvláštní účet kraje určený na přípravu a realizaci projektu Kvalita13 s tím, že finance budou uvolňovány postupně dle aktuální potřeby projektu; ukládá ředitelce Sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina, Odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina a Odboru analýz a podpory řízení Krajského úřadu Kraje Vysočina připravit projektovou žádost projektu Kvalita13 do v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osa - Veřejná správa a veřejné služby, oblast podpory - Posilování institucionální kapacity a efektivnosti veřejné správy, číslo výzvy - 89, název výzvy - Výzva pro předkládání GP 4.1 - Zvýšení kvality řízení, financování a good governance v úřadech územní veřejné správy a předložit ji Ministerstvu vnitra ČR k posouzení .
Odpovědnost ředitelka sekce ekonomiky a podpory, OAPŘ, OI
Termín 28. 2. 2013