Detail materiálu pro radu čj. RK-37-2012-39

RK-37-2012-39.doc
Číslo jednacíRK-37-2012-39
NázevNominace nového člena a jeho náhradníka za kraj do řídícího výboru Integrovaného systému nakládání s odpady v Kraji Vysočina (ISNOV)
Zpracoval E. Navrátilová
Předkládá J. Joneš
Popis problémuNa základě smlouvy o spolupráci kraje s obcemi na přípravě Integrovaného systému nakládání s odpady v Kraji Vysočina , o jejímž uzavření rozhodlo ZK usnesením č. 0556/07/2009/ZK a která byla slavnostně podepsána smluvními stranami dne 1. 6. 2010, se smluvní strany dohodly vytvořit řídící výbor projektu (ŘV). Každá ze smluvních stran má v ŘV jednoho zástupce s právem hlasovat. Rada kraje usnesením č. 0906/18/2010/RK pověřila zastupováním kraje v řídícím výboru projektu Zdeňka Ryšavého, radního kraje a jako náhradníka v ŘV Ing. Bc. Martina Hyského, radního kraje. Po krajských volbách byla sestavené nová rada kraje a z toho důvodu je nezbytné nominovat do řídícího výboru ISNOV nového člena za kraj a jeho náhradníka.
Návrh řešení Odbor životního prostředí navrhuje radě kraje, aby navrhla za kraj do řídícího výboru ISNOV nového člena a jeho náhradníka a pověřila je zastupováním kraje při přípravě projektu Integrovaný systém nakládání s odpady v Kraji Vysočina. Důvodem je plnění smlouvy o spolupráci s obcemi na přípravě projektu ISNOV.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínky.
ruší
usnesení 0906/18/2010/RK v části, kterou pověřila:
- Zdeňka Ryšavého, radního kraje, aby zastupoval kraj v řídícím výboru při přípravě projektu Integrovaný systém nakládání s odpady v kraji Vysočina;
- Ing. Bc. Martina Hyského, radního kraje, aby plnil funkci náhradníka Zdeňka Ryšavého, radního kraje, v řídícím výboru při přípravě projektu Integrovaný systém nakládání s odpady v kraji Vysočina;
pověřuje
* ..........., radního kraje, aby zastupoval kraj v řídícím výboru při přípravě projektu Integrovaný systém nakládání s odpady v Kraji Vysočina;
* ................., radního kraje, aby plnil funkci náhradníka ......................., radního kraje, v řídícím výboru při přípravě projektu Integrovaný systém nakládání s odpady v Kraji Vysočina.
Odpovědnost OŽP
Termín 30. 11. 2012