Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2012-10

RK-24-2012-10.doc  RK-24-2012-10pr01.doc
Číslo jednacíRK-24-2012-10
NázevŽádost Městyse Havlíčkova Borová o prodej dlažebních kostek a žulových obrub
Zpracoval P. Bartoš
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuMateriál je radě kraje předkládán z důvodu podání žádosti městyse Havlíčkova Borová o prodej dlažebních kostek a žulových obrub. Akci na silnici III/3507 Havlíčkova Borová - rekonstrukce průtahu realizuje Kraj Vysočina. V rámci této akce bude využita jenom část stávajících kostek. O zbývající část žulových kostek a žulových obrubníků projevil zájem městys Havlíčkova Borová, který je využije na zadláždění domovních vjezdů a komunikací ve vlastnictví městyse Havlíčkova Borová. Navrhuje odkoupení za cenu dle žádosti, která je přílohou materiálu RK-24-2012-10, př. 1.
Návrh řešení Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje, aby rada kraje vyhověla žádosti městyse Havlíčkova Borová a vyslovila souhlas s prodejem dlažebních kostek a žulových obrub za podmínek: prodej dlažebních kostek za cenu 300 Kč/m2 a prodej žulových obrub za cenu 200 Kč/m.
Vlastní prodej dlažebních kostek bude realizovat Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace.
StanoviskaOdbor majetkový souhlasí s navrhovaným usnesením na prodej dlažebních kostek do vlastnictví městyse Havlíčkova Borová.
souhlasí
s prodejem dlažebních kostek za cenu 300 Kč/m2 a žulových obrub za cenu 200 Kč/m Městysi Havlíčkova Borová.
Odpovědnost ODSH, KSÚSV
Termín do 31. 12. 2012