Detail materiálu pro radu čj. RK-18-2012-48

NázevStřední školství v Kamenici nad Lipou
Zpracoval K. Ubr
Předkládá M. Pech, P. Kolář
Popis problémuMateriál předkládá informaci o zájmech města Kamenice nad Lipou ve vztahu ke střední škole zřizované krajem.
OŠMS obdržel usnesení Zastupitelstva města Kamenice nad Lipou, ve kterém město deklaruje zájem
a) o získání části nemovitostí ve vlastnictví kraje svěřených Střední škole Kamenice nad Lipou,
b) o řešení restrukturalizace Střední školy Kamenice nad Lipou ve spojení se Střední průmyslovou školou a Středním odborným učilištěm Pelhřimov.
Návrh řešení OŠMS navrhuje radě kraje vzít na vědomí usnesení zastupitelstva města a uložit OM a OŠMS připravit příslušné návrhy na řešení k termínu 1. leden 2013 pro červnové jednání zastupitelstva kraje.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
usnesení Zastupitelstva města Kamenice nad Lipou dle materiálu RK-18-2012-48, př. 1;
ukládá
* odboru majetkovému připravit návrh řešení nemovitostí ve vlastnictví kraje svěřených Střední škole Kamenice nad Lipou s ohledem na zájem města a restrukturalizaci střední školy;
* odboru školství, mládeže a sportu připravit návrh restrukturalizace Střední školy Kamenice nad Lipou ve spojení se Střední průmyslovou školou a Středním odborným učilištěm Pelhřimov.
Odpovědnost odbor školství, mládeže a sportu, odbor majetkový
Termín 26. červen 2012