Detail materiálu pro radu čj. RK-12-2012-42

RK-12-2012-42.doc  RK-12-2012-42pr01.doc
Číslo jednacíRK-12-2012-42
NázevŽádost o změny v projektu Pavilon urgentní a intenzivní péče
Zpracoval S. Lemperová, I. Fryšová
Předkládá I. Fryšová
Popis problémuJedná se o žádost o změny v projektu Pavilon urgentní a intenzivní péče (dále jen PUIP ).
V rámci upřesnění položek rozpočtu projektu je žádáno o přesun části finančních prostředků z kapitoly 02.05 Stavební a technologické činnosti do kapitoly 02.06 Stroje a zařízení, hmotný a nehmotný dlouhodobý majetek dle materiálu RK-12-2012-42, př. 1. O změnu je žádáno z důvodu správného zařazení položek v účetnictví. K faktickým změnám v této souvislosti ve fyzické realizaci projektu nedochází. Dále je dle materiálu RK-12-2012-42, př. 1 žádáno o posun termínu ukončení projektu. Tento termín se váže k předložení závěrečné zprávy a žádosti o platbu, harmonogram fyzické realizace zůstává nezměněn. O posunutí termínu je žádáno s ohledem na dobu potřebnou proplacení všech výdajů souvisejících s projektem a přípravu závěrečné zprávy a žádosti o platbu. Výše popsané změny jsou dle pravidel Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod změnami, které mají vliv na Smlouvu o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina (dále jen ORR ) navrhuje Radě Kraje Vysočina rozhodnout podat Protokol o provedení změny a souhlas se změnou uvedený v materiálu RK-12-2012-42, př. 1., kde je popsána žádost o změnu v položkách rozpočtu a prodloužení termínu realizace projektu.
Dle ustanovení § 59 odst. 3 zákona č. 129/2000 Sb., o krajích (krajské zřízení), ve znění pozdějších předpisů, rada zabezpečuje rozhodování v ostatních záležitostech patřících do samostatné působnosti kraje, pokud nejsou vyhrazeny zastupitelstvu nebo pokud si je zastupitelstvo nevyhradilo.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
podat Protokol o provedení změny a souhlas se změnou projektu Pavilon urgentní a intenzivní péče dle materiálu RK-12-2012-42, př. 1 Úřadu regionální rady Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod;
ukládá
odboru regionálního rozvoje předložit Protokol o provedení změny a souhlas se změnou projektu Pavilon urgentní a intenzivní péče dle materiálu RK-12-2012-42, př. 1 Úřadu regionální rady Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod.
Odpovědnost ORR
Termín 31. 3. 2012