Detail materiálu pro radu čj. RK-09-2011-73

RK-09-2011-73.doc  RK-09-2011-73pr01.doc
Číslo jednacíRK-09-2011-73
NázevNávrh na zrušení Zásad Zastupitelstva kraje Vysočina a schválení Pravidel Rady kraje Vysočina
Zpracoval D. Ptáčková, P. Bartoš
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuOdbor dopravy a silničního hospodářství předkládá tento materiál Radě kraje Vysočina s tím, aby Zastupitelstvo kraje Vysočina zrušilo Zásady Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008 (dále jen Zásady).
Dále Odbor dopravy a silničního hospodářství předkládá Radě kraje Vysočina ke schválení Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina.
Zrušení Zásad a současné schválení pravidel Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina doporučuje ODSH z důvodu zjednodušení administrace ze strany ODSH, tak ze strany příjemců.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá doporučení Rady kraje Vysočina Zastupitelstvu kraje Vysočina zrušit Zásady Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008.
Současně návrh usnesení předpokládá schválení Pravidel Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínek. Zrušení Zásad Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina bude projednáno na jednání legislativního výboru dne 14. 3. 2011.
doporučuje
zastupitelstvu kraje zrušit Zásady Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008;
Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina dle materiálu RK-09-2011-73, př. 1.
Odpovědnost ODSH
Termín 31. 12. 2011