Detail materiálu pro radu čj. RK-38-2008-16

RK-38-2008-16.doc
Číslo jednacíRK-38-2008-16
NázevRozhodnutí o uzavření Smlouvy o poskytnutí dotace z ROP JV na investiční projekt v oblasti nemocniční infrastruktury předložené do ROP NUTS 2 Jihovýchod v roce 2008
Zpracoval D. Buřičová
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuMateriál je předkládán radě kraje z důvodu přijetí rozhodnutí o uzavření Smlouvy o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod.
Rada kraje usnesením č. 1021/23/2008/RK schválila podání žádosti o poskytnutí podpory v rámci výzvy k předkládání projektů do Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod na realizaci projektu Pavilon pro matku a dítě v Nemocnici Třebíč a uložila odboru sociálních věcí a zdravotnictví předložit uvedený projekt do Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod.
Výbor Regionální rady Jihovýchod na svém zasedání dne 7. října 2008 doporučil projekt s registračním číslem CZ.1.11/3.4.00/02.00599 k získání dotací Evropské unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Regionálního operačního programu Jihovýchod.
Návrh řešení Po doložení všech povinných příloh nutných k uzavření Smlouvy o poskytnutí dotace z ROP JV zaslal Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod návrh smlouvy o poskytnutí dotace z ROP JV ke schválení (viz. příloha RK-38-2008-16, př. 1).
Odbor sociálních věcí a zdravotnictví doporučuje radě kraje uzavřít Smlouvu o poskytnutí dotace z ROP JV.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
uzavřít smlouvu o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod na projekt Pavilon pro matku a dítě v Nemocnici Třebíč dle materiálů
RK-38-2008-16, př. 1.
Odpovědnost odbor sociálních věcí a zdravotnictví