Detail materiálu pro radu čj. RK-01-2008-21

RK-01-2008-21.doc
Číslo jednacíRK-01-2008-21
NázevVeřejná zakázka na služby "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí" - rozhodnutí o výběru nejvhodnější nabídky
Zpracoval H. Matulová
Předkládá L. Staněk
Popis problémuNa základě výzvy k podání nabídek odeslané dne 8.11. 2007 bylo zahájeno zadávací řízení na podlimitní veřejnou zakázku na služby "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí". Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování kompletní projektové dokumentace pro rekonstrukci silnice II/360 v celkové délce 2,290 km. Akce je tvořena ze dvou zbývajících neupravených úseků silnice II/360. První úsek navazuje na projektovanou stavbu "II/360 ul. Rafaelova - Pocoucov" a končí na začátku již realizované stavby obchvatu obce Trnava. Druhý úsek navazuje na projektovanou stavbu "II/360 obchvat obce Oslavičky" a končí na začátku již realizované stavby obchvatu obce Oslavice. Předmětem plnění je rovněž zpracování Oznámení EIA, zajištění vydání územního a stavebního povolení.
Lhůta pro podání nabídek byla stanovena do 12:00 hod. dne 26. 11. 2007. Nabídku na veřejnou zakázku ve stanoveném termínu podali 4 oslovení zájemci a 1 dodavatel na základě uveřejnění na webových stránkách kraje. Dne 28.11. 2007 v 10:00 hod. proběhlo otevírání obálek s nabídkami uchazečů a hodnotící komisí, která plnila funkci komise pro otevírání obálek. Bylo konstatováno, že všechny nabídky jsou úplné a splňují požadavky dle § 71 odst. 8 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Otevírání obálek se zúčastnil jeden zástupce uchazečů, který podal nabídku. Hodnotící komise při posuzování nabídek zjistila, že jeden uchazeč nesplnil kvalifikační předpoklady (nedoložil oprávnění k podnikání v požadovaném rozsahu s ohledem k předmětu plnění) dle požadavků zadavatele a byl ze soutěže vyloučen. Jeden uchazeč byl vyzván k vysvětlení a doplnění nabídky. Vyzvaný uchazeč předložil vyhovující vysvětlení ve stanovené lhůtě a nabídka byla dále hodnocena. Komise tedy dále hodnotila 4 nabídky, které vyhověly zadávacím podmínkám. Jediným kritériem hodnocení byla nejnižší nabídková cena. Z jednání hodnotící komise byly pořízeny protokoly, které jsou přílohou materiálu RK-01-2008-21, př. 1. O průběhu posouzení a hodnocení nabídek byla hodnotící komisí pořízena Zpráva o hodnocení a posouzení nabídek, která je přílohou materiálu RK-01-2008-21, př. 2.
Návrh řešení Nabídku s nejnižší nabídkovou cenou ve výši 1,642.800,- Kč bez DPH předložil uchazeč TRANSCONSULT s.r.o., Nerudova 37, Hradec Králové, IČ 474 55 292.
Pořadí nabídek tak jak bylo určeno hodnotící komisí je uvedeno ve Zprávě o posouzení a hodnocení nabídek, která je přílohou materiálu RK-01-2008-21, př. 2.
Návrh usnesení předpokládá rozhodnout o nejvhodnější nabídce v souladu se závěry hodnotící komise.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžadována.
pořadí nabídek na veřejnou zakázku na služby "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí" dle materiálu RK-01-2008-21, př. 2;
vybrat nabídku uchazeče TRANSCONSULT s. r. o., Nerudova 37, Hradec Králové, IČ 474 55 292, jako nejvhodnější nabídku na podlimitní veřejnou zakázku na služby "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí" a
ukládá
odboru dopravy a silničního hospodářství oznámit výsledek zadávacího řízení na uvedenou veřejnou zakázku uchazečům, kteří podali nabídky, a zahájit jednání s vybraným uchazečem o uzavření smlouvy o dílo.
Odpovědnost odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín 31. 1. 2008