Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2006-36

RK-04-2006-36.doc
Číslo jednacíRK-04-2006-36
NázevJmenování zástupce zřizovatele do komise pro výběrová řízení
Zpracoval J. Koten
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuZdravotnická záchranná služba kraje Vysočina příspěvková organizace, Vrchlického 61, 586 01 Jihlava (dále jen ZZS), potřebuje provést výběrová řízení na ekonomicko-technického náměstka, náměstka léčebné přednemocniční péče, hlavního záchranáře - sestru ZZS a primáře oblastního střediska ZZS Havlíčkův Brod a žádá o jmenování zástupce zřizovatele z řad členů samosprávy do komise pro výběrová řízení na tyto funkce.
Návrh řešení Návrh předpokládá jmenování jednoho zástupce samosprávy do výběrové komise.
Jednání komise se uskuteční dne .3. února 2006 od 9:00 hod na Zdravotnické záchranné službě kraje Vysočina, Vrchllického 61, Jihlava.
Návrh předpokládá doplnění zástupce zřizovatele a jeho náhradníka do komise pro posouzení a hodnocení nabídek přímo na jednání rady.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
jmenuje
......................................................jako zástupce zřizovatele a ........................................
jako náhradníka za zástupce zřizovatele do komise pro výběrová řízení na obsazení funkcí v organizaci Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina, příspěvková organizace.
Odpovědnost odbor sociálních věcí a zdravotnictví, Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina, příspěvková organizace
Termín 3. 2. 2006