Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2006-32

NázevVeřejná zakázka na služby "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina" - zadání
Zpracoval I. Šmídová
Předkládá E. Šarapatková
Popis problémuStravování zaměstnanců kraje Vysočina je zajištěno formou poukázek GASTROPASS v nominální hodnotě 60 Kč. Roční objem odběru stravovacích poukázek je cca 65 000 kusů. Zadání veřejné zakázky je z důvodů hospodárnosti, efektivnosti a snahy zajistit lepší služby v této oblasti.
Návrh řešení Odbor sekretariátu ředitele a krajského živnostenského úřadu navrhuje zadat nadlimitní veřejnou zakázku na služby formou otevřeného řízení.
V souvislosti se zadáním veřejné zakázky navrhuje odbor sekretariátu ředitele rovněž jmenovat hodnotící komisi pro otevírání obálek s nabídkami, posouzení a hodnocení nabídek.
Obsah příloh:
Materiál RK-04-2006-32, př.1 obsahuje text zadávací dokumentace, která vymezuje rozsah předmětu veřejné zakázky, požadavky a podmínky pro zpracování nabídky a požadavky na prokázání základních a dalších kvalifikačních kritérií.
Materiál RK-04-2006-32, př.2 obsahuje návrh na jmenování hodnotící komise pro otevírání obálek s nabídkami, posouzení a hodnocení nabídek. Rada kraje jmenovitě určí členy a jejich náhradníky.
K zadání veřejné zakázky se navrhují termíny:
* zveřejnění oznámení zadávacího řízení na centrální adrese: do 15.2.2006
* konec lhůty pro podání nabídek: 20.4.2006
* otevírání obálek s nabídkami: 20.4.2006
* zahájení doby plnění: 1.7.2006
* ukončení doby plnění: do 30.6.2010
Způsob hodnocení nabídek je stanoven podle kriterií ekonomické výhodnosti:
1. Počet stravovacích zařízení přijímajících poukázky na území kraje Vysočina - váha 0,40
2. Počet stravovacích zařízení přijímajících poukázky ve vzdálenosti 800 m od sídla kraje Vysočina, Žižkova 57 Jihlava (vzdálenost měřena vzdušnou čarou, tj. kružnice o poloměru 800 m se středem v místě vstupu do sídla kraje) - váha 0,60
StanoviskaOdbor majetkový souhlasí se zadáním veřejné zakázky dle předloženého materiálu.
zadání veřejné zakázky na dodavatele služeb "Stravování zaměstnanců kraje Vysočina" formou nadlimitní veřejné zakázky v otevřeném řízení dle zákona č. 40/2004 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, dle materiálu RK-04-2006-32, př. 1;
jmenuje
hodnotící komisi pro otevírání obálek s nabídkami, posouzení a hodnocení nabídek dle doplněného materiálu RK-04-2006-32, př. 2, a
ukládá
odboru sekretariátu ředitele realizaci zakázky na základě schváleného zadání, v navržených termínech a v souladu s materiálem RK-04-2006-32.
Odpovědnost OSŘKŽÚ
Termín dle schválených termínů