Detail materiálu pro radu čj. RK-15-2017-31

RK-15-2017-31.doc  RK-15-2017-31pr01.doc
Číslo jednacíRK-15-2017-31
NázevPředání nemovitého majetku k hospodaření Krajské správě a údržbě silnic Vysočiny, příspěvkové organizaci
Zpracoval M. Jaroš
Popis problémuTento materiál řeší předání garáže dosud nezapsané v katastru nemovitostí k hospodaření Krajské správě a údržbě silnic Vysočiny, příspěvkové organizaci.
Správa a údržba silnic Pelhřimov, příspěvková organizace, dnes sloučená do Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace (dále jen KSÚSV ) byla v roce 2005 investorem stavby garáže v areálu cestmistrovství v Kamenici nad Lipou. Stavbu, která podléhá zápisu do katastru nemovitostí realizovala podle zřizovatelem schváleného plánu, jeho jménem a na základě jeho zmocnění.
Na stavbu vydal Městský úřad Kamenice nad Lipou, odbor výstavby a životního prostředí kolaudační rozhodnutí č.j. 596/374/05 - VŽP/Km dne 6. 6. 2005. Na základě zaměření stavby geometrickým plánem č. 951-85/2004, vydaného kolaudačního rozhodnutí a dodatku zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace bude stavba zapsána v katastru nemovitostí, tj. jako součást nově odděleného pozemku par. č. 2808/7, který vznikl oddělením ze stávajícího pozemku par. č. 2808/3 v k. ú. a obci Kamenice nad Lipou.
Pro účely zápisu hospodaření se svěřeným majetkem kraje do katastru nemovitostí ve prospěch KSÚSV je nezbytné vybudovanou stavbu garáže v areálu cestmistrovství v Kamenici nad Lipou předat příspěvkové organizaci k hospodaření formou dodatku zřizovací listiny dle materiálu RK-15-2017-31, př. 1.
Návrh řešení Odbor majetkový navrhuje formou dodatku zřizovací listiny předat stavbu garáže v areálu cestmistrovství v Kamenici nad Lipou k hospodaření KSÚSV.
Návrh předpokládá doporučit zastupitelstvu kraje formou schválení dodatku zřizovací listiny změnit rozsah nemovitého majetku předávaného k hospodaření KSÚSV.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace dle materiálu RK-15-2017-31, př. 1.
Termín 9. 5. 2017