Detail materiálu pro radu čj. RK-36-2015-46

RK-36-2015-46.doc
Číslo jednacíRK-36-2015-46
NázevNávrh na zařazení akcí do kapitoly Doprava, přílohy D2 - Investice v dopravě
Zpracoval H. Matulová
Předkládá H. Strnadová
Popis problémuOdboru dopravy a silničního hospodářství vznikla v průběhu přípravy staveb potřeba na zařazení akcí:
* II/347 Závidkovice - odvodnění - nutno dořešit odvedení dešťových vod v obci Závidkovice ze silnice III/34738 po provedené rekonstrukci silnice II/347 u křižovatky těchto silnic;
* II/602 Velké Meziříčí - okružní křižovatka - jedná se o přestavbu stávající stykové křižovatky silnice II/602 s místní komunikací ul. Třebíčská. Město Velké Meziříčí v současné době připravuje projektovou dokumentaci na přestavbu této křižovatky. V příštím roce se předpokládá společná investice města a Kraje Vysočina.
Návrh řešení Odbor dopravy a silničního hospodářství navrhuje radě kraje rozhodnout o zařazení jmenovitých akcí:
* II/347 Závidkovice - odvodnění
* II/602 Velké Meziříčí - okružní křižovatka
do kapitoly Doprava, přílohy D2 - Investice v dopravě. Finanční krytí bude realizováno změnou rozpisu rozpočtu v rámci kapitoly Doprava, přílohy D2 - Investice v dopravě.
StanoviskaEkonomický odbor bere materiál na vědomí.
zařadit jmenovité akce:
* II/347 Závidkovice - odvodnění
* II/602 Velké Meziříčí - okružní křižovatka
do kapitoly Doprava, přílohy D2 - Investice v dopravě.
Odpovědnost ODSH, OE
Termín 30. 12. 2015