Detail materiálu pro radu čj. RK-02-2015-59

RK-02-2015-59.doc
Číslo jednacíRK-02-2015-59
NázevJmenování odborné komise dle Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací obcím na opravy a repase mobilní požární techniky jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v Kraji Vysočina
Zpracoval P. Dvořák
Předkládá I. Šteklová
Popis problémuZastupitelstvo Kraje Vysočina usnesením č. 0256/03/2014/ZK ze dne 13. 5. 2014 schválilo Zásady zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací obcím na opravy a repase mobilní požární techniky jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v Kraji Vysočina (dále jen Zásady ). Na základě těchto Zásad budou jednotlivé žádosti posouzeny odbornou komisí jmenovanou radou kraje ze zástupců Kraje Vysočina, Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina, případně dalších odborníků a předloženy příslušným orgánům kraje k projednání a rozhodnutí.
Návrh řešení Dle čl. 5, odst. 7 Zásad budou jednotlivé žádosti posouzeny odbornou komisí jmenovanou Radou Kraje Vysočina.
Odbor sekretariátu hejtmana předkládá radě kraje návrh na jmenování odborné komise, který byl sestaven dle nominací zastoupených organizací.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
jmenuje
odbornou komisi dle Zásad zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací obcím na opravy a repase mobilní požární techniky jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v Kraji Vysočina ve složení:
Předseda - Jan Slámečka, předseda Bezpečnostní komise Rady Kraje Vysočina
Člen - Pavel Dvořák, Krajský úřad Kraje Vysočina
Člen - plk. Ing. Libor Hanuška, HZS Kraje Vysočina
Člen - mjr. Ing. Vladimír Pecka, HZS Kraje Vysočina
Člen - plk. Ing. Jiří Hörner - Krajské sdružení dobrovolných hasičů Kraje Vysočina
Odpovědnost odbor sekretariátu hejtmana
Termín 2015- 1- 31