Detail materiálu pro radu čj. RK-07-2005-28

Zpracoval V. Novák
Předkládá M. Černá, M. Černý
Popis problému

Dne 24. 1. 2005 se na kraj Vysočina obrátilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (dále jen "MMR") se žádostí o souhlas s účastí pověřeného zaměstnance kraje Vysočina zařazeného do Krajského úřadu kraje Vysočina, který by spolupracoval při přípravě koncepčního dokumentu na úseku regionální politiky "Strategie regionálního rozvoje", zabezpečoval nezbytné podklady a koordinoval posuzování materiálů z hlediska okruhu působnosti kraje Vysočina. (viz. materiál RK-07-2005-28, př. 1 - dopis MMR).

Návrh řešení

Navrhuje se, aby Rada kraje Vysočina pověřila spoluprácí s MMR Mgr. Václava Nováka, pracovníka Oddělení strategického plánování Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina, který má záležitosti spolupráce s MMR na vypracování strategie regionálního rozvoje ve své pracovní náplni.

Stanoviska

Stanoviska nebyla vyžádána.

Návrh usnesení

Rada kraje
pověřuje
Mgr. Václava Nováka spolupracovat s Ministerstvem pro místní rozvoj při přípravě koncepčního dokumentu na úseku regionální politiky "Strategie regionálního rozvoje".
Odpovědnost odbor regionálního rozvoje
Termín 8. 2. 2005