Detail materiálu pro radu čj. RK-04-2014-11

RK-04-2014-11.doc  RK-04-2014-11pr01.pdf
Číslo jednacíRK-04-2014-11
NázevSmlouva o výpůjčce movitého majetku pro Horáckou galerii v Novém Městě na Moravě
Zpracoval M. Skryjová
Předkládá K. Lisá
Popis problémuRadě kraje je předkládána informace o dlouhodobé výpůjčce movitého majetku pro Horáckou galerii v Novém Městě na Moravě.
Horácká galerie v Novém Městě na Moravě (dále jen Galerie ) požádala na základě průběžných zjištění v rámci veřejnosprávní kontroly o předložení uzavřené smlouvy o dlouhodobé výpůjčce E-boxu určeného na sběr drobného elektromateriálu dle materiálu RK-04-2014-11, př. 1 radě kraje. Galerie si vypůjčuje uvedený předmět za účelem ekologické likvidace elektromateriálu.
Návrh řešení Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu navrhuje Radě Kraje Vysočina vzít na vědomí informaci o uzavřené smlouvě o dlouhodobé výpůjčce movitého majetku pro Horáckou galerii v Novém Městě na Moravě dle materiálu RK-04-2014-11, př. 1, a to na dobu neurčitou.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
informaci o uzavřené smlouvě o dlouhodobé výpůjčce E-boxu určeného na sběr drobného elektromateriálu pro Horáckou galerii v Novém Městě na Moravě dle materiálu
RK-04-2014-11, př. 1, a to na dobu neurčitou.
Odpovědnost odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, ředitel Horácké galerie v Novém Městě na Moravě
Termín 28. 1. 2014