Detail materiálu pro radu čj. RK-09-2009-04

RK-09-2009-04.doc
Číslo jednacíRK-09-2009-04
NázevInformace o zadání veřejné zakázky malého rozsahu
Zpracoval S. Fejt
Popis problémuOdbor majetkový zrealizoval, v souladu s Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina na základě podmínek pro podání nabídky, seznamu oslovených zájemců a jmenování hodnotící komise schválených Ing. Liborem Jouklem, náměstkem hejtmana kraje pro oblast dopravy a majetku, zadávací řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na dodavatele stavby:
Ústav sociální péče Křižanov - rekonstrukce stropních konstrukcí
Jedná se o stavební akci, která je součástí přílohy M2 rozpočtu kraje, kterou vzala RK na vědomí dne 20.1.2009 usnesením 0081/03/2009/RK. Akce je kryta rozpočtem kraje.
Návrh řešení Zadavatel určil ve Výzvě k podání nabídky jako hodnotící kritérium této veřejné zakázky ekonomickou výhodnost nabídky.
Hodnotící komise posoudila nabídky podle dílčích hodnotících kritérií, kterými byly:
- Celková výše nabídkové ceny bez DPH váha 80%
- Plán organizace výstavby (POV) váha 20%
a na základě vyhodnocení nabídek doporučila jako nejvhodnější nabídku dodavatele:
SVOBSTAV s.r.o., 59231 Nové Město na Moravě, Žďárská 81, IČ 27695689 za nabídkovou cenu bez DPH: 2 807 652,00 Kč /celkem 8 nabídek, hodnoceno 8 nabídek/
Délka záruky na jakost díla, termín zhotovení díla a další obchodní podmínky byly pevně stanoveny ve Výzvě k podání nabídky.
Ing. Libor Joukl, náměstek hejtmana kraje pro oblast dopravy a majetku rozhodl o výběru nejvhodnější nabídky dne 19. 2. 2009 v souladu s doporučením komise. Hodnocení a pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek.
Podle Čl. 2 odst. (6) Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina je o rozhodnutí informována rada kraje na svém zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí Ing. Libora Joukla, náměstka hejtmana pro oblast dopravy a majetku o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce na akci Ústav sociální péče Křižanov - rekonstrukce stropních konstrukcí dodavateli SVOBSTAV, s. r. o., 59231 Nové Město na Moravě, Žďárská 81, IČ 27695689.
Termín 3. 3. 2009