Detail materiálu pro radu čj. RK-08-2009-29

NázevVeřejná zakázka na služby na akci Severojižní propojení kraje Vysočina - 2
Zpracoval H. Strnadová
Předkládá L. Staněk
Popis problémuSeverojižní propojení kraje Vysočina je významná dopravní osa v rámci páteřní sítě kraje Vysočina. Jejím dlouhodobým cílem je modernizace dopravní infrastruktury nadregionálního významu na rakousko-české hranici a napojení na další regiony.
Cílem projektu Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 je úprava projektových dokumentací pro územní rozhodnutí a vypracování projektových dokumentací pro stavební povolení na úsek silnice II/410 Jemnice - hr. kraje, dokončení vyhledávací a technické studie obchvatu města Bystřice nad Pernštejnem a vypracování projektových dokumentací pro územní rozhodnutí v úseku silnice II/360 od obce Štěpánovice k obci Střítež (okres Třebíč).
Předložení žádosti o poskytnutí podpory projektu Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 bylo schváleno usnesením rady kraje 0323/09/2008/RK dne 11. 3. 2008.
Akce bude spolufinancována z operačního programu Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika 2007 - 2013.
Návrh řešení Návrh předpokládá:
* rozhodnout o způsobu zadání nadlimitní veřejné zakázky na služby Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 formou otevřeného řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách v souladu se Zadávací dokumentací dle materiálu
RK-08-2009-29, př. 1
* jmenovat členy hodnotící komise veřejné zakázky, která bude současně plnit funkci komise pro otevírání obálek a funkci posouzení kvalifikace, ve složení dle doplněného materiálu RK-08-2009-29, př. 2. Rada kraje jmenovitě určí členy Zastupitelstva kraje Vysočina a jejich náhradníky.
* uložit odboru dopravy a silničního hospodářství zajištění realizace veřejné zakázky dle předloženého harmonogramu

K provedení zadávacího řízení se navrhují termíny:
Odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do informačního systému: do 27. 2. 2009
Lhůta pro podání nabídek (do sídla zpracovatele zadávacího řízení): do 12:00 hod. dne
21. 4. 2009
Otvírání obálek s nabídkami: 22. 4. 2009 v 9:00 hodin.
Způsob hodnocení nabídek: nejnižší nabídková cena
Termíny realizace stavby stanovené v oznámení o zahájení zadávacího řízení:
Zahájení: po řádném ukončení veřejné zakázky a podpisu smlouvy, předpoklad květen 2009.
Dokončení: průběžně dle termínů v zadávací dokumentaci.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
zahájit zadávací řízení na veřejnou zakázku na služby na akci Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 formou otevřeného řízení dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů, v souladu se zadávací dokumentací veřejné zakázky na stavební práce dle materiálu RK-08-2009-29, př. 1;
jmenuje
členy hodnotící komise veřejné zakázky na stavební práce na akci Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 , kterou současně pověřuje funkcí komise pro otevírání obálek a posouzením kvalifikace dle doplněného materiálu RK-08-2009-29, př. 2 a
ukládá
odboru dopravy a silničního hospodářství zajistit realizaci zadávacího řízení na veřejnou zakázku na akci Severojižní propojení kraje Vysočina - 2 na základě schváleného zadání v navržených termínech.
Odpovědnost odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín 15. 6. 2009