Detail materiálu pro radu čj. RK-25-2008-24

RK-25-2008-24.doc
Číslo jednacíRK-25-2008-24
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu na služby na akci II/388 Bobrová - Zvole - informace o zadání akce
Zpracoval H. Strnadová
Předkládá L. Staněk
Popis problémuOdbor dopravy a silničního hospodářství zrealizoval v souladu s Pravidly Rady kraje pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina (dále jen Pravidla) na základě Výzvy k podání nabídky, seznamu oslovených zájemců a jmenování hodnotící komise, schválených náměstkem hejtmana kraje Václavem Kodetem, zadávací řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na služby na akci II/388 Bobrová - Zvole .
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro územní řízení a podkladů pro zjišťovací řízení vlivu záměru stavby na životní prostředí - EIA .
Bylo osloveno pět zájemců. Nabídku podalo pět uchazečů, z toho čtyři vyzvaní. Hodnotící komise jednu nabídku posoudila jako nabídku s mimořádně nízkou nabídkovou cenu ve vztahu k předmětu veřejné zakázky a vyžádala si od uchazeče písemné zdůvodnění částí nabídky, které jsou pro výši nabídkové ceny podstatné. Uchazeč předložil ve stanovené lhůtě přijatelné vysvětlení. Všechny podané nabídky tak splnily kritéria uvedená v zadávací dokumentaci a byly hodnoceny.
Akce je finančně kryta v rámci kapitoly Doprava, Investice v dopravě, příloha D2.
Kritériem hodnocení byla nejnižší nabídková cena.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se hodnotící komise shodla, že nejvhodnější nabídku, z důvodu nejnižší nabídkové ceny ve výši 499 000 Kč bez DPH, předložil uchazeč SILNIČNÍ PROJEKT, spol. s r.o., Brno, Šumavská 31, PSČ 602 00, IČ 469 68 822
Hodnotící komise doporučila zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo. Václav Kodet, náměstek hejtmana kraje rozhodl dne 4. 8. 2008 o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby na akci II/388 Bobrová - Zvole firmě SILNIČNÍ PROJEKT, spol. s r.o., Brno, Šumavská 31, PSČ 602 00, IČ 469 68 822
Rozhodnutí o zadání veřejné zakázky malého rozsahu je materiálem RK-25-2008-24, př. 1. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápise o posouzení a hodnocení nabídek, který je přílohou materiálu RK-25-2008-24, př. 1.
Podle čl. 2 odst. (6) Pravidel je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí zadavatele o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby na akci II/388 Bobrová - Zvole uchazeči SILNIČNÍ PROJEKT, spol. s r.o., Brno, Šumavská 31, PSČ 602 00, IČ 469 68 822.
Odpovědnost odbor dopravy a SH
Termín 19. 8. 2008