Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
Osobní karta


jméno

Čápová Eva



qr
funkceúklidový pracovník administrativních ploch
Oddělení hospodářské správy
telefon
mobil
email
 
 
Capova.E@kr-vysocina.cz
kancelář
ulice
obec
PSČ
Žižkova 1882/57
Jihlava
Jihlava
587 33
 

 vizitka VCard


jménotelefone-mail
 Kolegové v kanceláři
  Čechová Jana Cechova.J@kr-vysocina.cz
  Brabencová Marcela Brabencova.M@kr-vysocina.cz
  Zábojová Marie Zabojova.M@kr-vysocina.cz
  Kliková Eva Klikova.E@kr-vysocina.cz
  Hosová Bohuslava Hosova.B@kr-vysocina.cz
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz