Telefonní seznam KrÚ Kraje Vysočina
Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení grantových programů
 Láníková Eva, Bc.vedoucí oddělení564 602 581724 650 292lanikova.e@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.09
 Badalíková Lenka, Mgr. 564 602 552 Badalikova.L@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.13
 Bátlová Aneta, Ing. 564 602 545 batlova.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
 Čáp Martin, Bc. 564 602 589 cap.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.09
 Fousová Radka, Bc. 564 602 539 Fousova.R@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.10
 Kamenická Veronika, Ing. 564 602 553 kamenicka.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.10
 Lupač Dočekalová Denisa, Bc. 564 602 551 Docekalova.D@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.08
 Novotná Pavla, Bc. 564 602 536 Novotna.P@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.08
 Policarová Jana, DiS. 564 602 585 Policarova.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
 Šloufová Marcela, Bc. 564 602 547 Sloufova.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.07
 Zítková Alena, Bc. 564 602 535 zitkova.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1936/16, 2.13


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz