Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina

Legenda:  přítomenpřítomen    nepřítomennepřítomen    přítomen mimo kancelářpřítomen mimo kancelář    vzdálený přístupvzdálený přístup

jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
Oddělení grantových programů
přítomen Láníková Eva, Bc.vedoucí oddělení564 602 581724 650 292lanikova.e@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.09
přítomen Badalíková Lenka, Mgr. 564 602 552 Badalikova.L@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.10
přítomen Bátlová Aneta, Ing. 564 602 545 batlova.a@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.07
přítomen Čáp Martin, Bc. 564 602 589 cap.m@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.09
přítomen Fousová Radka, Bc. 564 602 539 Fousova.R@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.10
přítomen Kamenická Veronika, Ing. 564 602 553 kamenicka.v@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.10
přítomen Lupač Dočekalová Denisa, Bc. 564 602 551 Docekalova.D@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.07
přítomen Novotná Pavla, Bc. 564 602 536 Novotna.P@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.13
přítomen Policarová Jana, DiS. 564 602 585 Policarova.J@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.07
přítomen Šloufová Marcela, Bc. 564 602 547 Sloufova.M@kr-vysocina.czJIhlava, Žižkova 1936/16, 2.07


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz