Telefonní seznam KrÚ Kraje Vysočina
Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Horná Eva, Ing.vedoucí odboru564 602 512724 650 250horna.e@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.04
 Školová Jitka 564 602 502 skolova.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.08
Oddělení integrované prevence
 Klečanský Josef, Ing.vedoucí oddělení564 602 525724 650 128klecansky.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.06
 Dobrianskij Ivo 564 602 526 dobrianskij.i@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.06
 Hávová Šárka, Ing. 564 602 524 Havova.S@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.18
 Hrůzová Simona, Ing. 564 602 528 hruzova.s@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.16
 Kubát David, Ing. 564 602 529 kubat.d@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.18
 Kubátová Petra, Ing. 564 602 514 Kubatova.P@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.06
 Růžička Jiří, Ing. 564 602 518 ruzicka.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.16
 Vopršal Oldřich, Ing. 564 602 517 voprsal.o@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.18
 Žáková Kateřina, Ing. 564 602 515 zakova.k@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.16
Oddělení lesního hospodářství a myslivosti
 Bartoš Jiří, Ing.vedoucí oddělení564 602 264724 650 116bartos.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.43 C
 Gregor Zdeněk, Ing. 564 602 379 Gregor.Z@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.27 C
 Hobza Tomáš, Ing. 564 602 201 Hobza.T@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.26 C
 Novotná Jitka, Bc. 564 602 208 Novotna.J2@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.27 C
 Petrů Ševecová Eva, Ing. 564 602 595 petru.eva@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.26 C
 Voráček Jaroslav, Ing. 564 602 377724 650 182voracek.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.26 C
Oddělení ochrany přírodních zdrojů a EIA
 Slouka Roman, JUDr. Mgr.vedoucí oddělení564 602 507724 650 239slouka.r@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.18
 Brunová Zdeňka, Mgr. 564 602 505 Brunova.Z@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.18
 Čadová Markéta, Ing. 564 602 530 Cadova.M@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.04
 Fryš Michal, Mgr. 564 602 504724 650 207frys.m@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.09
 Gottfried Jaroslav, Ing. 564 602 510 gottfried.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.03
 Kratochvílová Martina, Ing. 564 602 503 kratochvilova.m@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.13
 Mládek František, Ing. 564 602 513 Mladek.F@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.03
 Nováková Jana, Ing. 564 602 575724 650 213Novakova.J2@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.13
 Pojerová Jana, Ing. 564 602 509 Pojerova.J@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.13
 Santander G. Morávková Dagmar, Ing. 564 602 521 moravkova.dagmar@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.15
 Slaninová Jana, Mgr. 564 602 511 slaninova.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.15
 Švíková Barbora, Ing. 564 602 590 svikova.b@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.18
 Ulrichová Irena 564 602 506 ulrichova.i@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.09
 Vacková Dana, Mgr. 564 602 508 vackova.d@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 1.15
 Vopálka Petr, Ing. 564 602 523 vopalka.p@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.03
Oddělení rozvoje a podpory životního prostředí
 Joneš Jan, Ing.vedoucí oddělení564 602 501724 650 108jones.j@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.14
 Křivánková Iveta, Ing. 564 602 520 Krivankova.I@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.04
 Křížek Milan, Ing. 564 602 527 krizek.m@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.04
 Morava Jakub, Ing. 564 602 519724 650 163Morava.J@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.14
 Navrátilová Eva, Ing. 564 602 522 navratilova.e@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.14
 Švengrová Denisa, Ing. 564 602 516 Svengrova.D@kr-vysocina.czJihlava, Seifertova 1876/24, 2.14
Oddělení vodního hospodářství
 Mikyna Jaroslav, Mgr.vedoucí oddělení564 602 267724 650 117mikyna.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.29 C
 Bláhová Jana, Ing. 564 602 576724 650 251blahova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.28 C
 Drápela Martin, Ing. 564 602 207724 650 134drapela.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.41 C
 Olšanová Iva 564 602 266724 650 216olsanova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.41 C
 Pavouková Jaroslava, Ing. 564 602 596724 650 252pavoukova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.28 C
 Pokorná Pavlína, Ing. 564 602 368724 650 253pokorna.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.29 C
 Straková Radka, Ing. 564 602 593724 650 254strakova.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.29 C
 Zvolánek Radek, Ing. 564 602 363724 650 130zvolanek.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.41 C
Oddělení zemědělství
 Merunková Jitka, Ing. Bc.vedoucí oddělení564 602 365724 650 171merunkova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.43 C
 Hejda Milan, Ing. 564 602 366 Hejda.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.44 C
 Kuřátková Jana 564 602 268 kuratkova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.44 C
 Teplá Ivana, Ing. 564 602 263 tepla.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.44 C
 Vondrová Lenka, Ing. 564 602 209734 694 492Vondrova.L@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.44 C


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz