Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina

Legenda:  přítomenpřítomen    nepřítomennepřítomen    přítomen mimo kancelářpřítomen mimo kancelář    vzdálený přístupvzdálený přístup

jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
nepřítomen Strejček Jan, Ing. arch.vedoucí odboru564 602 197724 650 103strejcek.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.22 C
nepřítomen Zezulková Marcela 564 602 198 zezulkova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.23 C
Oddělení stavebního řádu
nepřítomen Svoboda Lubomír, Ing.vedoucí oddělení564 602 199724 650 104svoboda.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.24 C
nepřítomen Císařová Ivana, JUDr. 564 602 262 cisarova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.25 C
nepřítomen Dlouhá Alena, Ing. 564 602 269 dlouha.a@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.06 C
nepřítomen Fuchs Jiří 564 602 196 fuchs.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.25 C
nepřítomen Kolman Ivan, Ing. 564 602 210 kolman.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.06 C
nepřítomen Kovaříková Jarmila, Ing. 564 602 370 kovarikova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.25 C
nepřítomen Nováková Miluše 564 602 310 novakova.miluse@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.06 C
nepřítomen Šindelková Jana, Ing. 564 602 369 sindelkova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.06 C
Oddělení územního plánování
nepřítomen Průža Petr, Ing.vedoucí oddělení564 602 211724 650 148pruza.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.08 C
nepřítomen Jirásek Petr, Mgr. 564 602 220 Jirasek.P@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.09 C
nepřítomen Malec Miloslav, Ing. 564 602 271 malec.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.09 C
nepřítomen Ryšavá Lenka, Ing. 564 602 270 rysava.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.08 C
nepřítomen Skryja Ondřej, Ing. arch. 564 602 212 skryja.o@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.09 C
nepřítomen Stloukalová Miroslava, Ing. 564 602 375 stloukalova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.08 C
nepřítomen Zapletal Marian, Ing. 564 602 371 zapletal.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 1.09 C


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz