Krajský úřad Kraje Vysočina, tel.: 564 602 111, email: posta@kr-vysocina.cz, Skype: kruvysocina
jménofunkcetelefonmobile-mailsídlo kancelář
 Kolář Petr, Ing.vedoucí odboru564 602 214724 650 122kolar.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.24 C
 Huďová Kristina, Bc. 564 602 218 Hudova.K@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.38 C
 Mikésková Jitka, Mgr. 564 602 415 mikeskova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.38 C
 Nestrojilová Ivana, Bc., DiS. 564 602 417 nestrojilova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.38 C
 Vávrová Martina 564 602 215 vavrova.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.23 C
Oddělení majetkoprávní
 Mrázková Jana, JUDr.vedoucí oddělení564 602 228724 650 189mrazkova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C
 Brázdilová Helena, Ing. 564 602 282 brazdilova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C
 Chmela Vlastimil, Ing. 564 602 414724 650 236chmela.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.25 C
 Dvořák Petr 564 602 227724 650 192dvorak.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.05 C
 Flekalová Iva, Bc. 564 602 285 flekalova.i@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C
 Jaroš Marek, Bc. 564 602 193724 650 119jaros.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.05 C
 Kaplanová Kamila, Mgr. 564 602 416 Kaplanova.K@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.39 C
 Kezniklová Marie, Ing. 564 602 439 Kezniklova.M@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.39 C
 Krepčík Petr, Ing. 564 602 413724 650 199krepcik.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.25 C
 Krška Josef, Ing. 564 602 438 Krska.J@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.25 C
 Mazánková Jitka, Bc. 564 602 281734 694 504mazankova.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.05 C
 Slánský Martin, Ing. 564 602 278 slansky.m@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.05 C
 Sýkorová Lenka, Mgr. 564 602 361 sykorova.l@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C
 Veselá Vlasta, Mgr. 564 602 284 vesela.v@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.07 C
 Zimolová Hana, Ing. 564 602 226724 650 227zimolova.h@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.39 C
Oddělení správy realit
 Jozífek Eduard, Ing. Bc.vedoucí oddělení564 602 213724 650 132jozifek.e@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.21 C
 Benda Jiří, Ing. 564 602 276724 650 153benda.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.21 C
 Berka Zdeněk, Ing. 564 602 205724 650 190berka.z@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.22 C
 Čermák Pavel 564 602 272724 650 167cermak.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.21 C
 Homola Oldřich, Ing. 564 602 326724 650 240homola.o@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.22 C
 Janů Radomír, Ing. 564 602 283724 650 175janu.r@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.08 C
 Kalina Jan, Ing. 564 602 419724 650 121kalina.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.08 C
 Krejčí Jiří, Ing. 564 602 225724 650 273krejci.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.22 C
 Lukáš Jiří 564 602 362724 650 185lukas.j@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.25 C
 Novotný Pavel, Ing. 564 602 221724 650 280novotny.p@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.08 C
 Pausarová Eva, Ing. 564 602 275724 650 247pausarova.e@kr-vysocina.czJihlava, Žižkova 1882/57, 2.08 C


Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33   Jihlava © 2002–2007 webmaster@kr-vysocina.cz