Detail materiálu pro zastupitelstvo čj. ZK-06-2014-42

ZK-06-2014-42.doc  ZK-06-2014-42pr01.doc
Číslo jednacíZK-06-2014-42
NázevPředání majetku k hospodaření příspěvkové organizace s názvem Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
Zpracoval M. Slánský
Předkládá L. Joukl
Popis problémuJedná se o předání nemovitostí nově postavených budov v rámci akce Úprava sportovního areálu v Novém Městě na Moravě do užívání příspěvkové organizace s názvem Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě.
Kraj Vysočina dle schváleného investičního plánu realizoval stavbu Úprava sportovního areálu . Stavba byla dokončena a zkolaudována v průběhu měsíce srpna tohoto roku. Součástí úpravy areálu byly i nově vybudované objekty výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí dle geometrického plánu na vyznačení budovy č. zak. 2793-162/2014 postavené na pozemku par. č. 221/4 (dvojsklad) a na pozemku par. č. 221/5 (výukový altán), vše v k. ú. a obci Nové Město na Moravě. Celkové náklady vynaložené na pořízení stavby dvojskladu představují částku 943 193 Kč a na pořízení stavby altánu představují částku 611 967 Kč.
Návrh řešení Po dokončení stavby a vydání kolaudačního souhlasu na stavbu výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí je nezbytné provést změnu v majetku předaného k hospodaření Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě prostřednictvím dodatku zřizovací listiny.
Návrh usnesení předpokládá schválit dodatek Zřizovací listiny dle materiálu ZK-06-2014-42, př. 1.
StanoviskaOŠMS souhlasí s návrhem řešení.
Usnesením č. 2005/33/2014/RK rada kraje doporučila zastupitelstvu kraje schválit dodatek Zřizovací listiny gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě, kterým jsou předávány nově pořízené stavby k hospodaření.
Návrh usneseníZastupitelstvo kraje
dodatek č. 8 Zřizovací listiny Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě dle materiálu ZK-06-2014-42, př. 1, kterým se předávají do hospodaření organizace nemovitosti nově pořízené stavby výukového altánu a dvojskladu sportovního nářadí.
Termín 30. 11. 2014