Detail materiálu pro zastupitelstvo čj. ZK-02-2011-20

NázevNávrh na zrušení Zásad Zastupitelstva kraje Vysočina
Zpracoval D. Ptáčková, P. Bartoš
Předkládá L. Joukl
Popis problémuOdbor dopravy a silničního hospodářství předložil tento materiál Radě kraje Vysočina s tím, aby Zastupitelstvo kraje Vysočina zrušilo Zásady Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008 (dále jen Zásady).
Dále Odbor dopravy a silničního hospodářství předložil Radě kraje Vysočina ke schválení Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina.
Zrušení Zásad a současné schválení Pravidel Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina doporučuje ODSH z důvodu zjednodušení administrace ze strany ODSH, tak zejména ze strany příjemců.
Návrh řešení Návrh usnesení předpokládá zrušení Zásad Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008.
StanoviskaOddělení právní a krajského živnostenského úřadu nemá k návrhu usnesení připomínek. Zrušení Zásad Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina bude projednáno na jednání legislativního výboru dne 14. 3. 2011.
Rada kraje usnesením č. 0381/09/2011/RK doporučuje zastupitelstvu kraje zrušit Zásady Zastupitelstva kraje Vysočina pro poskytování dotací na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina č. 03/08 ze dne 12. 2. 2008.
Rada kraje schválila usnesením č. 0381/09/2011/RK Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování darů na údržbu veřejné zeleně v průjezdních úsecích obcí kraje Vysočina.
Návrh usneseníZastupitelstvo kraje
ruší