Detail materiálu pro zastupitelstvo čj. ZK-05-2009-102

ZK-05-2009-102.doc
Číslo jednacíZK-05-2009-102
NázevZápis z kontroly Finančního výboru v Nemocnici Třebíč p. o.
Zpracoval Z. Dobrý
Předkládá Z. Dobrý
Popis problémuNa základě Pravidel kontrolní činnosti schválených ZK-05-2001-13, př. 1 předkládá předseda příslušného výboru zápis z kontroly zastupitelstvu kraje.
Návrh řešení Rada kraje doporučuje Zastupitelstvu kraje Vysočina uložit Radě kraje Vysočina zabývat se závěry z kontroly v Nemocnici Třebíč, p. o. a přijmout odpovídající opatření a zobecnění pro resort zdravotnictví.
StanoviskaFinanční výbor Zastupitelstva kraje projednal Zápis z kontroly v Nemocnici Třebíč p. o. na svém zasedání dne 14. 7. 2009 a uložil předsedovi finančního výboru předložit zápis včetně stanovisek zastupitelstvu kraje.
Zápis z kontroly je obsažen v materiálu ZK-05-2009-102, př. 1.
Stanovisko kontrolované osoby je vyjádřeno v materiálu ZK-05-2009-102, př. 2.
Stanovisko rady kraje
Rada kraje projednala zápis z kontroly Finančního výboru v Nemocnici Třebíč p. o a uložila vedoucímu odboru zdravotnictví navrhnout opatření, která budou v souvislosti s vykonanou kontrolou.
Stanovisko odboru zdravotnictví
Odbor zdravotnictví připravuje opatření, která předloží radě kraje ke schválení a která budou zobecněna pro příspěvkové organizace zřízené krajem Vysočina v oblasti zdravotnictví.
Návrh usneseníZastupitelstvo kraje
bere na vědomí
zápis z kontroly Finančního výboru v Nemocnici Třebíč p. o. dle materiálu ZK-05-2009-102, př. 1;
ukládá
radě kraje zabývat se závěry z kontroly v Nemocnici Třebíč, p. o. a přijmout odpovídající opatření a zobecnění pro resort zdravotnictví.
Odpovědnost rada kraje
Termín 15. 9. 2009