Usnesení 0542/12/2011/RK
upravený program jednání.

Usnesení 0543/12/2011/RK
Rada kraje
zrušit zadávací řízení na veřejnou zakázku Dodávka spotřebního zdravotnického materiálu pro zdravotnická zařízení zřizovaná krajem Vysočina - Injekční, infuzní a transfuzní technika;
ukládá
odboru zdravotnictví aby ve spolupráci s administrátorem této veřejné zakázky oznámil uchazečům její zrušení, odeslal oznámení o zrušení zakázky do IS VZ a zároveň, aby zaslal stanovisko na ÚOHS s žádostí o zastavení veškerých řízení vůči zadavateli v souvislosti s touto veřejnou zakázkou.

Usnesení 0544/12/2011/RK
bere na vědomí
odpověď na dopis I. náměstka ministra pro místní rozvoj Ing. Daniela Brauna, M.A. dle materiálu RK-12-2011-03, př. 2.

Usnesení 0545/12/2011/RK
jmenuje
do funkce člena komise pro vyhodnocení soutěže „Regionální potravina kraje Vysočina 2011“ Ing. Josefa Matějka, radního kraje pro oblast zemědělství, lesního a vodního hospodářství, a jako náhradnici Ing. Olgu Kameníkovou, vedoucí oddělení zemědělství.