Detail materiálu pro radu čj. RK-23-2008-17

RK-23-2008-17.doc
Číslo jednacíRK-23-2008-17
NázevRenominace člena Pracovní skupiny pro Místní Agendu 21 Rady vlády pro udržitelný rozvoj
Zpracoval M. Vencovská
Předkládá T. Čihák
Popis problémuJedná se o renominaci člena Pracovní skupiny pro Místní Agendu 21 z důvodu personální změny na pozici koordinátora Zdravého kraje Vysočina a Místní Agendu 21.

Pracovní skupina pro Místní Agendu 21 (dále jen Pracovní skupina ) je poradním orgánem Rady vlády pro udržitelný rozvoj (dále jen RVUR ). Pracovní skupině předsedá ministr životního prostředí ČR.
Kraj Vysočina se na činnosti Pracovní skupiny pro místní Agendu 21 podílí od roku 2004, kdy se stal přidruženým členem Národní sítě Zdravých měst, obcí a regionů.
Posledním zástupcem kraje Vysočina v Pracovní skupině byla pí Dana Kratochvílová, viz. materiál RK-20-2007-54, která je v současné době na mateřské dovolené.
Návrh řešení Odbor regionálního rozvoje navrhuje jmenovat Martu Vencovskou, která vykonává pozici koordinátora Zdravého kraje Vysočina a Místní Agendy 21 na Kú kraje Vysočina po pí Daně Kratochvílové, zástupcem kraje Vysočina v Pracovní skupině pro Místní Agendu 21 Rady vlády pro udržitelný rozvoj .
StanoviskaStanovisko odboru životního prostředí:
Odbor životního prostředí souhlasí s návrhem řešení.
jmenuje
Martu Vencovskou zástupcem kraje Vysočina v Pracovní skupině pro Místní Agendu 21 Rady vlády pro udržitelný rozvoj.
Odpovědnost odbor regionálního rozvoje
Termín 24. 7. 2008