Detail materiálu pro radu čj. RK-12-2008-29

RK-12-2008-29.doc
Číslo jednacíRK-12-2008-29
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu na služby "II/360 Jimramov - Horka" - rozhodnutí zadavatele o zadání veřejné zakázky
Zpracoval I. Šedová
Předkládá L. Staněk
Popis problémuOdbor dopravy a silničního hospodářství zrealizoval v souladu s "Pravidly Rady kraje pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina", na základě Výzvy k podání nabídky, Základních údajů veřejné zakázky, seznamu oslovených zájemců a jmenování hodnotící komise, schválených náměstkem hejtmana kraje V. Kodetem, zadávací řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na služby (vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení rozšířené o záborový elaborát (dále jen DSP) a zadávací dokumentace stavby (dále jen ZDS)) "II/360 Jimramov - Horka". Zajištění projektové dokumentace ve stupni DSP a ZDS je finančně kryto z rozpočtu kraje Vysočina pro rok 2008. Akce je uvedena v příloze D2: Investice v dopravě. Kritériem hodnocení byla nejnižší nabídková cena.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se komise shodla, že nejvhodnější nabídku, z důvodu nejnižší nabídkové ceny ve výši 577 500,00 Kč bez DPH, předložil uchazeč PROJEKČNÍ KANCELÁŘ PRIS spol. s r.o., Bohunická 50, 619 00 Brno
IČ 46974806 . Hodnotící komise doporučila zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo. V. Kodet, náměstek hejtmana kraje, rozhodl dne 25. 3. 2008 o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby "II/360 Jimramov - Horka" uchazeči PROJEKČNÍ KANCELÁŘ PRIS spol. s r.o.
Rozhodnutí o zadání veřejné zakázky malého rozsahu je materiálem RK-12-2008-29, př. 1. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek, který je materiálem RK-12-2008-29, př. 2. Podle Čl. 2 odst. (5), Pravidel Rady kraje pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina, je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí zadavatele o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na služby "II/360 Jimramov - Horka" uchazeči PROJEKČNÍ KANCELÁŘ PRIS spol. s r.o., Bohunická 50, 619 00 Brno IČ 46974806.
Odpovědnost odbor dopravy a SH
Termín 30. 4. 2008