Detail materiálu pro radu čj. RK-09-2008-08

RK-09-2008-08.doc
Číslo jednacíRK-09-2008-08
NázevDemolice budovy ve správě Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, vyřazení nemovitého majetku
Zpracoval P. Dvořák
Popis problémuJedná se o demolici - vyřazení nemovitého majetku ve vlastnictví kraje Vysočina a ve správě Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace.
Krajská správa a údržba silnic kraje Vysočiny, příspěvková organizace je mimo jiné správcem nemovitého majetku - budovy bez čp./če postavené na parcele č. 1121/6 v obci a katastrálním území Jihlava, zapsané na LV 1078 vedeného Katastrálním úřadem pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Jihlava. Jedná se o budovu dříve využívanou pro obsluhu nádrží na asfalt umístněnou v areálu cestmistrovství Jihlava.
Návrh řešení Krajská správa a údržba silnic kraje Vysočiny, příspěvková organizace, požádala z důvodu dlouhodobého neužívání budovy, špatného stavebně technického stavu a nemožnosti perspektivního využití této budovy pro potřeby KSÚSV, o udělení souhlasu s odstraněním budovy.
Návrh usnesení předpokládá vyslovení souhlasu s demolicí nemovitého majetku.
StanoviskaODSH k předloženému materiálu nemá připomínky a souhlasí s navrženým usnesením.
souhlasí
s odstraněním budovy bez čp/če postavené na pozemku par. č. 1121/6 v obci a k. ú. Jihlava;
ukládá
řediteli Krajské správy a údržby silnic kraje Vysočiny, příspěvkové organizace:
* zajistit demolici budovy bez čp/če postavené na pozemku par. č. 1121/6 v obci a k. ú. Jihlava;
* předložit Krajskému úřadu kraje Vysočina, odboru majetkovému doklad o provedené demolici budovy bez čp/če postavené na pozemku par. č. 1121/6 v obci a k. ú. Jihlava pro účely výmazu budovy v evidenci katastru nemovitostí.
Odpovědnost ředitel Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, odbor majetkový
Termín 30. 4. 2008