Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2007-76

RK-26-2007-76.doc  RK-26-2007-76pr2.tif
Číslo jednacíRK-26-2007-76
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu - zpracování studií proveditelnosti na projekty investiční výstavby v nemocnicích
Zpracoval J. Koten
Předkládá V. Švarcová
Popis problémuOdbor sociálních věcí a zdravotnictví zrealizoval, v souladu s "Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" (dále jen Pravidla) na základě Výzvy pro podání nabídky, seznamu oslovených zájemců a na základě jmenování hodnotící komise, zadávací řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu "Zpracování studií proveditelnosti na projekty investiční výstavby v nemocnicích zřizovaných krajem Vysočina, předkládaných jako příloha žádosti o podporu do Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod". Předmětem zakázky je zajištění zpracování studií proveditelnosti na projekty:
"Interní pavilon v Nemocnici Nové Město na Moravě",
"Hlavní lůžková budova v Nemocnici Pelhřimov"
"Pavilon pro matku a dítě v Nemocnici Třebíč"
"Rekonstrukce budovy interny v Nemocnici Havlíčkův Brod".
Z oslovených firem dle materiálu RK-26-2007-76, př. 2 svou neúčast omluvily firmy:
* Consultnt Interel, s.r.o.
* Societas Rudolphina, obč. sdružení
* MEPCO, s.r.o
* PRIMAVERA CONSULTING s.r.o
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se hodnotící komise shodla, že nejvhodnější nabídku z důvodu nejnižší nabídkové ceny ve výši 410 550,- Kč s DPH předložila firma Regionální poradenská agentura, Starobrněnská 20, 602 00 Brno, IČ: 26298163. Rozsah zpracování studií byl pevně stanoven Zadávací dokumentací. Obchodní podmínky byly pevně stanoveny Smlouvou o dílo, která tvořila součást zadávací dokumentace. Termín zhotovení díla je stanoven do 14. 12. 2007. Hodnotící komise doporučila zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo.
Pavel Hájek, náměstek hejtmana rozhodl dne 30. 8. 2007 o zadání veřejné zakázky malého rozsahu "Zpracování studií proveditelnosti na projekty investiční výstavby v nemocnicích zřizovaných krajem Vysočina, předkládaných jako příloha žádosti o podporu do Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod" firmě Regionální poradenská agentura, Starobrněnská 20, 602 00 Brno, IČ: 26298163. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek - materiál RK-26-2007-76, př. 1.
Podle Čl. 2 odst. (5) "Pravidel" je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí Pavla Hájka, náměstka hejtmana o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na "Zpracování studií proveditelnosti na projekty investiční výstavby v nemocnicích zřizovaných krajem Vysočina, předkládaných jako příloha žádosti o podporu do Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod" firmě Regionální poradenská agentura, Starobrněnská 20, 602 00 Brno, IČ: 26298163.
Odpovědnost odbor sociálních věcí a zdravotnictví
Termín 30. 9. 2007