Detail materiálu pro radu čj. RK-26-2007-73

RK-26-2007-73.doc
Číslo jednacíRK-26-2007-73
NázevVeřejná zakázka na stavební práce na stavbu "III/03810 Havlíčkův Brod - Bělohradská ulice"
Zpracoval I. Šedová
Popis problémuJedná se o zadání veřejné zakázky.
V rozpočtu kraje na rok 2007 v kapitole Nemovitý majetek, příloze M4, Investice v dopravě je schválena akce "III/03810 Havlíčkův Brod - Bělohradská ulice". Předmětem této akce jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci Bělohradské ulice v Havlíčkově Brodě.
Akce byla vyvolána plánovanou rekonstrukcí vodovodu, chodníků a veřejného osvětlení ze strany města Havlíčkův Brod. Město rovněž plánuje v souvislosti s touto akcí vyřešení parkovacího pruhu.
Pro tyto účely bylo zadáno městem Havlíčkův Brod vypracování projektové dokumentace na tyto stavební práce, jejichž předběžná hodnota činí cca 17 mil. Kč.
Vzhledem k provázanosti stavebních prací, které zasáhnou jak majetek kraje (komunikace, kanalizace), tak majetek města (vodovod, veřejné osvětlení, chodníky, parkovací pruh) je důvodný společný postup města Havlíčkův Brod a Vysočiny při zadání podlimitní veřejné zakázky na tuto akci formou zjednodušeného podlimitního řízení. Výsledkem zadávacího řízení pak bude zadání veřejné zakázky jednomu dodavateli. Pro účely společného postupu zadavatelů byla mezi zadavateli uzavřena smlouva o společném postupu (schváleno usnesením 0112/02/2007/ZK dne 27. 3. 2007), kterou si společní zadavatelé upravili vzájemná práva a povinnosti.
Zadavatel č. 1 (město Havlíčkův Brod) obeslal 6 zájemců. Dalších 6 zájemců se přihlásilo na základě uveřejnění na informační desce. Ve lhůtě stanovené pro podání nabídky podalo nabídku 10 uchazečů.
Doručené nabídky byly předány hodnotící komisi, která byla současně pověřena funkcí komise pro otevírání obálek a zvláštní komise pro posouzení kvalifikace. Jednání hodnotící komise proběhlo dne 30. 8. 2007 v sídle zadavatele č.1 - města Havlíčkův Brod. Otvírání obálek se zúčastnili celkem 2 zástupci uchazečů, kteří podali nabídku. Jedna z přijatých obálek obsahovala omluvu dodavatele z účasti, žádná nabídka nebyla vyřazena; bylo tedy posuzováno celkem 9 nabídek. Nabídky byly posuzovány na základě jediného hodnotícího kritéria a to celkové nabídkové ceny. Z jednání hodnotící komise byl pořízen Protokol o jednání hodnotící komise, o průběhu posouzení a hodnocení nabídek byla hodnotící komisí pořízena Zpráva o hodnocení a posouzení nabídek. Společně s Protokolem o otevírání obálek tvoří přílohu materiálu RK-26-2007-73, př. 1.
Návrh řešení Na základě posouzení a hodnocení podaných nabídek stanovila hodnotící komise pořadí nabídek a jako nejvhodnější nabídka byla vyhodnocena nabídka uchazeče Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a. s., Havlíčkův Brod, Průmyslová 941, PSČ 580 01 s nabídkovou cenou ve výši Kč 14 035 261,30 bez DPH, (z toho dílčí nabídková cena pro Vysočinu je Kč 9 115 739,50 bez DPH, dílčí nabídková cena pro město Havlíčkův Brod je Kč 4 919 521,60 bez DPH).
Pořadí nabídek, tak jak bylo určeno hodnotící komisí, je uvedeno ve Zprávě o posouzení a hodnocení nabídek (RK-26-2007-73, př. 1)
Návrh usnesení předpokládá rozhodnout o nejvhodnější nabídce v souladu se závěry hodnotící komise a přidělit veřejnou zakázku na stavební práce uchazeči Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a. s., Havlíčkův Brod, Průmyslová 941, PSČ 580 01 na stavební práce na akci "III/03810 Havlíčkův Brod - Bělohradská ulice".
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
pořadí nabídek na veřejnou zakázku "III/03810 Havlíčkův Brod - Bělohradská ulice" dle materiálu RK-26-2007-73, př. 1;
vybrat nabídku uchazeče Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a. s., Havlíčkův Brod, Průmyslová 941, PSČ 580 01, IČ 60932171 jako nejvhodnější nabídku na podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce "III/03810 Havlíčkův Brod - Bělohradská ulice";
ukládá
odboru doprava a silničního hospodářství zahájit jednání s vybraným uchazečem o uzavření smlouvy o dílo.
Odpovědnost odbor majetkový, odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín 30. 9. 2007