Detail materiálu pro radu čj. RK-24-2007-04

RK-24-2007-04.doc  RK-24-2007-04pr1.doc
Číslo jednacíRK-24-2007-04
NázevDodatek zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace
Zpracoval P. Krepčík
Popis problémuJedná se o předání pozemků pod dokončenou silniční stavbou do správy KSÚSV.
Kraj Vysočina byl investorem staveb "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí, obchvat obce Oslavička, I. stavba". Stavba byla zkolaudovaná a následně proběhlo s vlastníky zastavěných pozemků jejich majetkoprávní vypořádání. V současné době jsou pozemky v k. ú. Oslavička a v k. ú. Vlčatín vedené na majetkových účtech kraje Vysočina.
Návrh řešení Nemovitosti je třeba vyvést z majetkových účtů kraje a předat je do správy příslušné příspěvkové organizace. Stavba "II/360 Třebíč - Velké Meziříčí, obchvat obce Oslavička, I. stavba" bude do správy Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace převedena na základě předávacího protokolu.
Návrh předpokládá schválit zastupitelstvem kraje dodatek č. 130 Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace, kterým se pozemky pod stavbou II/360 Třebíč - Velké Meziříčí, obchvat obce Oslavička, I. stavba" v rozsahu dle materiálu RK-24-2007-04, př. 1 předají do správy příspěvkové organizace.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
doporučuje
zastupitelstvu kraje schválit dodatek č. 130 Zřizovací listiny Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, příspěvkové organizace dle materiálu RK-24-2007-04, př. 1.
Termín 18. 9. 2007