Detail materiálu pro radu čj. RK-22-2007-52

RK-22-2007-52.doc
Číslo jednacíRK-22-2007-52
NázevVeřejná zakázka malého rozsahu "Rekonstrukce silnice II/405 v úseku Jihlava - Třebíč, úsek č.1 Jihlava - Příseka
Zpracoval H. Strnadová
Popis problémuOdbor majetkový zrealizoval, v souladu s "Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina" (dále jen Pravidla) na základě Výzvy pro podání nabídky, seznamu oslovených zájemců a jmenování hodnotící komise schválených Miroslavem Houškou, členem rady kraje pro oblast financí a majetku, zadávací řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na dodavatele stavby "Rekonstrukce silnice II/405 v úseku Jihlava - Třebíč, úsek č.1 Jihlava - Příseka". Předmětem akce je rekonstrukce povrchu silnice II/405 v úseku od konce stavby II/405 Jihlava - Příseka po zástavbu obce Příseka v délce 1 250m.
Akce bude finančně kryta ze speciálního účtu projektu.
Návrh řešení Na základě posouzení a vyhodnocení jednotlivých nabídek se hodnotící komise shodla, že nejvhodnější nabídku z důvodu nejnižší nabídkové ceny ve výši 2 039 937 Kč bez DPH předložila firma Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s., Praha 10, Dubečská 3238, PSČ 100 00. Délka záruky na jakost díla, termín zhotovení díla a další obchodní podmínky byly pevně stanoveny podmínkami pro podání nabídky. Hodnotící komise doporučila zadavateli uzavřít s touto firmou smlouvu o dílo.
Miroslav Houška, člen rady kraje pro oblast financí a majetku rozhodl dne 28. 6. 2007 o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na dodavatele stavby "Rekonstrukce silnice II/405 v úseku Jihlava - Třebíč, úsek č.1 Jihlava - Příseka" dodavateli Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s., Praha 10, Dubečská 3238, PSČ 100 00. Pořadí dalších nabídek je uvedeno v Zápisu o posouzení a hodnocení nabídek, který je přílohou materiálu RK-22-2007-52, př. 1.
Podle Čl. 2 odst. (5) "Pravidel" je o rozhodnutí informována rada kraje na svém nejbližším zasedání.
StanoviskaOdbor dopravy a silničního hospodářství souhlasí s navrženým řešením. Aby se mohlo jednat o náklady uznatelné v rámci žádosti o podporu ze Společného regionálního operačního programu, práce musí proběhnout nejpozději do 31.8.2007.
bere na vědomí
rozhodnutí Miroslava Houšky, člena rady kraje pro oblast financí a majetku o zadání veřejné zakázky malého rozsahu na dodavatele stavby "Rekonstrukce silnice II/405 v úseku Jihlava - Třebíč, úsek č.1 Jihlava - Příseka" dodavateli Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s., Praha 10, Dubečská 3238, PSČ 100 00;
způsob financování akce dle materiálu RK-22-2007-52.
Odpovědnost odbor majetkový, odbor ekonomický, odbor dopravy a silničního hospodářství
Termín 10. 7. 2007