Detail materiálu pro radu čj. RK-17-2007-44

Číslo jednacíRK-17-2007-44
Zpracoval V. Kotrbová
Předkládá M. Černý
Popis problémuOdbor regionálního rozvoje Krajského úřadu kraje Vysočina (dále jen "ORR") zadal v souladu s Pravidly Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina ze dne 27. 6. 2006 (dále jen "pravidla") veřejnou zakázku malého rozsahu "Zajištění odborného semináře v rámci projektu Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina II" (dále jen "zakázka"). Jedná se o zakázku, která je součástí realizace projektu "Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina II" v rámci opatření 3.3 Společného regionálního operačního programu (dále jen "projekt"). Náklady na realizaci zakázky jsou uznatelnými náklady projektu.

Zakázka byla původně zadána jako část I. veřejné zakázky kraje Vysočina "Zajištění odborných seminářů v rámci projektu Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina", ale vzhledem k tomu, že pro tuto část zakázky podali dva uchazeči nabídku se shodnou nejnižší nabídkovou cenou (200 000 Kč včetně DPH) a komise nebyla schopna na základě předložených dokladů posoudit, která z nabídek je nejvýhodnější, byla část I. veřejné zakázky zrušena a zadána znovu jako samostatná zakázka. Rozhodnutí vzala Rada kraje Vysočina na vědomí usnesením č. 0452/12/2007/RK ze dne 4. 4. 2007 (Rada kraje bere na vědomí rozhodnutí náměstkyně hejtmana kraje o zadání části II. a III. veřejné zakázky na "Zajištění odborných seminářů v rámci projektu Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina", části II. a III. uchazeči - IBS Slovakia, s.r.o., IČ 36000671, uvedené v materiálu RK-12-2007-34, př. 2; rozhodnutí náměstkyně hejtmana kraje o zrušení části I. veřejné zakázky na "Zajištění odborných seminářů v rámci projektu Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina" uvedené v materiálu RK-12-2007-34, př. 3.)

Výsledky hodnocení nabídek jsou uvedeny ve Zprávě o hodnocení a posouzení nabídek (RK-17-2007-44, př. 1).

K rozhodnutí zadavatele o zadání zakázky kraje přísluší podle čl. 2 odst. 5 pravidel hejtmanovi, náměstkovi hejtmana nebo gesčnímu radnímu.

Realizace zakázky je kryta finančními prostředky ze zvláštního účtu kraje Vysočina pro projekt (č.ú.: 4200096519/6800).
Návrh řešení Na základě doporučení komise pro posouzení a hodnocení nabídek náměstkyně hejtmana kraje Vysočina rozhodla dne 14. 5. 2007 o zadání veřejné zakázky uchazeči - IBS Slovakia, s.r.o., IČ 36000671 (RK-17-2007-44, př. 2).

V souladu s čl. 2 odst. 5 Pravidel Rady kraje Vysočina pro zadávání veřejných zakázek v podmínkách kraje Vysočina a příspěvkových organizací zřizovaných krajem Vysočina ze dne 27. 6. 2006 je o rozhodnutí informována Rada kraje Vysočina.
StanoviskaStanoviska nebyla vyžádána.
bere na vědomí
rozhodnutí náměstkyně hejtmana kraje o zadání veřejné zakázky na "Zajištění odborného semináře v rámci projektu Budování rozvojového partnerství za účelem posílení kapacity při plánování a realizaci programů v kraji Vysočina II", uchazeči - IBS Slovakia, s. r. o., IČ 36000671, uvedené v materiálu RK-17-2007-44, př. 2.
Odpovědnost ORR
Termín 30. 5. 2007